Kalendarz Equity Magazine

 

Cel i sposób użycia
Kalendarz powstał w celu informowanie o godnych uwagi konferencjach, spotkaniach, wykładach i szkoleniach związanych z finansami. Opiera się on na module Google, dzięki któremu każdy kto posiada konto mailowe Gmail może szybko dodać wybrane wydarzenie do swojego kalendarza (albo subskrybować cały kalendarz Equity)

Jak dodać pozycję do kalendarza Equity?
Jeśli jesteś organizatorem albo znalazłeś informację i chcesz się nią podzielić napisz do nas na adres kalendarzEquity@gmail.com

Jak zamieścić kalendarz Equity na swoim blogu/stronie www?
Jeśli chcesz podzielić się z odwiedzającymi Twoją stronę www informacjami o wydarzeniach z kalendarza Equity napisz do nas na adres kalendarzEquity@gmail.com. Prześlemy wtedy link, który dodatkowo umożliwi Ci edycje wyglądu kalendarza (rozmiar, kolor, etc)

Wydarzenia:

Wallstreet 21 – najważniejsze wydarzenie rynku kapitałowego w Polsce

Wallstreet 21 – najważniejsze wydarzenie rynku kapitałowego w Polsce

Konferencja WallStreet organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest jednym z najważniejszych wydarzeń rynku finansowego w Europie Środkowej, a także najważniejszym spotkaniem inwestorów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli rynku kapitałowego w tej części Europy. Najbliższa dwudziesta pierwsza edycja Konferencji WallStreet to trzy intensywne dni debat, wystąpień oraz licznych d... Read More »

Warsaw Latin Convention 2017

Warsaw Latin Convention 2017

  Warsaw Latin Convention jest inicjatywą studentów i wykładowców, stworzoną na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, której celem jest promocja i rozwój relacji prawno-gospodarczych oraz akademickich pomiędzy instytucjami, przedsiębiorcami oraz kancelariami w Polsce i Ameryce Łacińskiej. Podstawą budowy tych relacji są przede wszystkim młodzi ludzie, studenci przyszli sp... Read More »

Rekiny Biznesu rozdane

Rekiny Biznesu rozdane

29 marca 2017 roku w siedzibie telewizji inwestorzy.tv, w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, odbyła się kolejna edycja Rekinów Biznesu – wydarzenia promującego nowe idee, networking oraz wymianę doświadczeń pomiędzy biznesem, instytucjami finansowymi a inwestorami. Podczas gali rozdano nagrody dla spółek i osób, które w 2016 roku znacząco wpłynęły na rozwój polskiego rynku kapitało... Read More »

Rekiny Biznesu wpływają na rynek kapitałowy!

Rekiny Biznesu wpływają na rynek kapitałowy!

Rozwijają polski rynek kapitałowy. Podnoszą jego prestiż. Są magnesem dla inwestorów. Rekiny Biznesu – nagrodzeni tym tytułem, spotkają się na kolejnej już gali. Na uroczyste wręczenie nagród zapraszają inwestorzy.tv. Rekiny Biznesu to wydarzenie, które promuje nowe idee, sprzyja nawiązaniu kontaktów oraz wymianie doświadczeń pomiędzy zarządzającymi biznesem a instytucjami finansowymi i inwestoram... Read More »

Page 1 of 33123»