Kalendarz Equity Magazine

 

Cel i sposób użycia
Kalendarz powstał w celu informowanie o godnych uwagi konferencjach, spotkaniach, wykładach i szkoleniach związanych z finansami. Opiera się on na module Google, dzięki któremu każdy kto posiada konto mailowe Gmail może szybko dodać wybrane wydarzenie do swojego kalendarza (albo subskrybować cały kalendarz Equity)

Jak dodać pozycję do kalendarza Equity?
Jeśli jesteś organizatorem albo znalazłeś informację i chcesz się nią podzielić napisz do nas na adres kalendarzEquity@gmail.com

Jak zamieścić kalendarz Equity na swoim blogu/stronie www?
Jeśli chcesz podzielić się z odwiedzającymi Twoją stronę www informacjami o wydarzeniach z kalendarza Equity napisz do nas na adres kalendarzEquity@gmail.com. Prześlemy wtedy link, który dodatkowo umożliwi Ci edycje wyglądu kalendarza (rozmiar, kolor, etc)

Wydarzenia:

Rekiny Biznesu wpływają na rynek kapitałowy!

Rekiny Biznesu wpływają na rynek kapitałowy!

Rozwijają polski rynek kapitałowy. Podnoszą jego prestiż. Są magnesem dla inwestorów. Rekiny Biznesu – nagrodzeni tym tytułem, spotkają się na kolejnej już gali. Na uroczyste wręczenie nagród zapraszają inwestorzy.tv. Rekiny Biznesu to wydarzenie, które promuje nowe idee, sprzyja nawiązaniu kontaktów oraz wymianie doświadczeń pomiędzy zarządzającymi biznesem a instytucjami finansowymi i inwestoram... Read More »

Otwarto rekrutacje do London Study Excursion 2017

Otwarto rekrutacje do London Study Excursion 2017

„London Study Excursion to unikatowy projekt, który umożliwia studentom poznanie specyfiki pracy w największych bankach inwestycyjnych, funduszach private equity i innych firmach zlokalizowanych w Londynie. Dzięki warsztatom przeprowadzanym przez pracowników instytucji finansowych, rozmowom z nimi, a także nieformalnym spotkaniom uczestnicy projektu mogą od wewnątrz zobaczyć, jak wygląda praca na ... Read More »

Warsaw-Beijing Forum 2017

Warsaw-Beijing Forum 2017

Warszawę i Pekin dzieli 6 951 kilometrów, 3 ogromne państwa znajdujące się na dwóch kontynentach, 9 godzin i 25 min lotu samolotem, 6 godzin różnicy czasowej, dwa różne języki, odmienna kultura, stopień rozbudowy linii metra, liczba ludności, upodobania mieszkańców – słowem: wszystko. A jednak 4 lata, temu na Uniwersytecie Warszawskim powstał most łączący te dwa, z pozoru odmienne światy. Warsaw-B... Read More »

Polska na czele młodych liderów w sektorze FinTech z regionu CEE

Polska na czele młodych liderów w sektorze FinTech z regionu CEE

  Fundacja im. Lesława Pagi we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie stworzyła platformę wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów rynku kapitałowego oraz innowacji finansowych z przyszłymi liderami biznesu z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Polscy specjaliści chcąc budować pozycję lidera w regionie, podzielą się dobrymi praktykami ze swojego otoczenia z zaproszonymi studenta... Read More »

Page 1 of 33123»