Młodzi liderzy debatują z ekspertami rynku finansowego w ramach podsumowania 11 edycji projektu ALRK

Patronujemy / Wydarzenia
Młodzi liderzy debatują z ekspertami rynku finansowego w ramach podsumowania 11 edycji projektu ALRK

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to unikatowa społeczność młodych profesjonalistów – wykształconych i ambitnych, którzy planują karierę na polskim rynku kapitałowym. Po 11 edycjach projektu grupa uczestników liczy już prawie 300 osób, każdego roku dołącza do niej 30 starannie wyselekcjonowanych alumnów.

11 lipca br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, która od niedawna nosi imię Patrona Fundacji – Lesława A. Pagi odbędzie się Uroczyste Podsumowanie tegorocznej edycji projektu. W tym roku wyjątkowo nasi Alumni zasiądą w debacie oxfordzkiej razem z ekspertami z rynku kapitałowego i będą ramię w ramię bronić bądź negować tezę Finansowanie dłużne pozyskane z rynku kapitałowego zastąpi tradycyjny model finansowania dłużnego. W gronie ekspertów zasiądą reprezentacji firm takich jak: Avia Capital, Bastion Group, McKinsey, PKO Bank Polski, Societe Generale, Standard & Poor’s.

30 uczestników podczas Szkoły Letniej, przez 2 tygodnie wzięło udział w intensywnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych menadżerów na rynku. Udział w Akademii to ogromna szansa dla młodych ludzi, którzy pasjonują się ekonomią oraz finansami. Dzięki udziałowi w ALRK mogą zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie na rynku. Dołączenie do społeczności Alumnów projektu daje wiele możliwości w dalszym życiu zawodowym: udział w kameralnych spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi, dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej ofert pracy, zaproszenia na największe konferencje i kongresy, publikacje w największych redakcjach ekonomicznych i wiele innych.

Kryterium dołączenia do Akademii to nie tylko wiedza i silna motywacja do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie, ale wyróżnianie się na tle rówieśników poprzez zaangażowanie w działalność studencką, społeczną oraz aktywne rozwijanie swoich zainteresowań.mówi Ewa Paga, Prezes Fundacji.

Wokół Fundacji oraz Akademii udało się skupić najlepszych praktyków świata finansów i biznesu: zarządzających funduszami, dyrektorów inwestycyjnych, doświadczonych menadżerów i konsultantów. Ich rolą jest nie tylko prowadzenie zajęć, ale także opieka mentorska nad uczestnikami, która trwa jeszcze długo po zakończeniu projektu.

Partnerzy ALRK: Avia Capital, Azimutus, Bastion Group, CAG, CEE Equity Partners, CFA Society, CMS, EY, Giełda Papierów Wartościowych, Goldman Sachs, Innova, J.P. Morgan, KNF, McKinsey&Company, Mercurius Dom Maklerski, Montagu, Partners & Ventures, Rothschild, Ruch, Societe General, Standard&Poor’s, Tar Heel Capital, zeb, Xelion

Patroni medialni: Equity Magazine, Bankier.pl, GPW Media, PAP Biznes, Parkiet, Polsat News, Stockwatch

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 13 lat wspiera młodych liderów oferując staże i pracę w firmach partnerskich, naukę, networking oraz wymianę doświadczeń zawodowych. Jej dokonania zostały docenione przez środowisko studenckie oraz organizacje pracodawców. Zdobyte nagrody oraz wyróżnienia: PROJUVENS 2013, WEKTOR 2013, DOBRE STYPENDIUM 2014, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne 2015.

Zapraszamy do kontaktu z
Dianą Rzepniewska (22) 537 73 35
drzepniewska@paga.org.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*