VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych

Patronujemy / Wydarzenia
VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych

19 i 20 maja 2016 r. w Sali Konferencyjnej hotelu Novotel przy ul. Marszalkowskiej 94/98 w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych akademickich wydarzeń związanych z bankowością i technologiami – VIII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Technologii Bankowych. To już ósma edycja organizowana przez Koło Naukowe Prawa Bankowego działającego na Uniwersytecie Warszawskim. Udział w Kongresie jest bezpłatny.
W trakcie obu dni mówcy skupią się na tematyce bankowości, a także bezpieczeństwa sektora bankowego i technologii, które coraz silniej oddziałują na kształt i dynamikę rozwoju usług bankowych. Podczas wystąpień prelegentów zostaną poruszone zagadnienia z zakresu m.in nowych instrumentów płatniczych i form płatności, biometrii, big data, fintech, czy cloud computing.

Wśród naszych partnerów znajdują się m.in. Hitachi Europe, Squire Patton Boggs, Olesiński i Wspólnicy oraz Dawid i Partnerzy. Dotychczas wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwa Finansów, Fundacji im. Lesława A. Pagi, Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju czy programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, a także patronatem medialnym m.in. Polskiej Agencji Prasowej Biznes, Radio Kampus, Marketing Equity Magazine, Law Business Quality oraz portali Studentprawa.pl, Karieraprawnika.pl DlaStudenta.pl, Mojebankowanie.pl, Stockwatch.pl i Korporacyjnie.pl.

Warunkiem uczestnictwa jest elektroniczne wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://8kongres.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aktualne informacje na:
https://www.facebook.com/kongresprawabankowego

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*