Wallstreet 21 – najważniejsze wydarzenie rynku kapitałowego w Polsce

Patronujemy / Wydarzenia
Wallstreet 21 – najważniejsze wydarzenie rynku kapitałowego w Polsce

Konferencja WallStreet organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest jednym z najważniejszych wydarzeń rynku finansowego w Europie Środkowej, a także najważniejszym spotkaniem inwestorów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli rynku kapitałowego w tej części Europy.

Najbliższa dwudziesta pierwsza edycja Konferencji WallStreet to trzy intensywne dni debat, wystąpień oraz licznych dyskusji i rozmów kuluarowych ekspertów, ekonomistów, przedsiębiorców oraz inwestorów na temat bieżących wydarzeń w polskiej i światowej gospodarce oraz na rynku kapitałowym. To także znakomita okazja do poszerzenia wiedzy o doświadczenia najlepszych ekspertów oraz do nawiązania relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu, a weźmie w niej udział ponad 1000 uczestników, w tym ponad 80 spółek giełdowych, przedsiębiorcy, inwestorzy oraz elita polskich ekonomistów, analityków i zarządzających, w tym m.in. prof. Robert Gwiazdowski, prof. Sebastian Buczek, Jacek Socha, dr Wiesław Rozłucki, Marek Zuber, prof. Krzysztof Jajuga, Wojciech Białek, Piotr Neidek i wielu innych znamienitych postaci rynków finansowych.

Dwadzieścia lat historii Konferencji WallStreet, kilkanaście tysięcy niezwykle zadowolonych uczestników poprzednich edycji oraz świetne recenzje środowiska rynku kapitałowego, sprawiły, że od lat konferencja uważana jest za zdecydowanie najlepszy tego typu wydarzenie w Polsce.

Warto także pamiętać, że Konferencja WallStreet to nie tylko aspekt merytoryczny, ale też bogaty program rozrywkowy. W trakcie Konferencji na scenie zagrają m.in. Anna Rejda i Natalia Lubrano, a na uczestników czeka uroczysty bankiet wieczorny. Każdy będzie mógł też wstąpić do kasyna, w którym nie ucierpi jednak nasz portfel, bo zabawa odbywa się bez użycia gotówki. Będzie to wyjątkowa okazja, aby odpocząć i rozerwać się podczas gry w Ruletkę, Pokera, Pokera Texas Hold’em, Kości oraz Black-Jacka. Dla miłośników sportu przygotowaliśmy z kolei bieg charytatywny, a dopełnieniem relaksu może być wypoczynek w hotelowym kompleksie basenowym i SPA.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

***Equity Magazine jest partnerem medialnym tego wydarzenia***

3 komentarze

  1. 4 lipca 2017, 01:06

    Świetny event i dobrze dla rynku, że takie rzeczy się odbywają. Dzięki za patronaż!

  2. 4 lipca 2017, 17:40

    Dzięki, dzięki. Fajny tekst, przeczytałam całość do końca.

  3. 19 lipca 2017, 16:09

    Ja nie przeczytałem do końca tylko do połowy, ale też ok 🙂 Tak serio,to przeczytałem cały i dzięki za ten event!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*