Akademia Inwestora Indywidualnego – odsłona druga

Akademia Inwestora Indywidualnego to odpowiedź na potrzeby czytelników „Pulsu Biznesu” i portalu Pb.pl, zainteresowanych tematyką inwestycyjną. Program Akademii został stworzony z myślą o potrzebach inwestorów, którzy aktywnie poszukują narzędzi, pomocnych w zarabianiu na rynkach finansowych.

W trakcie dwudniowej konferencji znani i cenieni specjaliści z banków i biur maklerskich przedstawią swoje spojrzenie na koniunkturę giełdową w 2012 r., a także w praktyczny sposób zaprezentują skuteczne metody inwestowania w oparciu o analizę techniczną i fundamentalną.

Nie zabraknie tematu psychologii inwestowania, dziedziny, która na rozchwianych rynkach zdobywa coraz większą popularność, a korzystanie z jej osiągnięć pozwala inwestorom unikać najczęściej popełnianych błędów.

Akademia da również okazję do bliższego poznania strategii wybranych spółek. Wreszcie – w programie akademii znalazła się także sesja warsztatowa, poświęcona rynkowi forex – zaproszeni przez „PB” specjaliści podpowiedzą, jaką taktykę inwestycyjną przyjąć i jak odpowiednio zarządzać kapitałem, aby odnieść sukces na tym niełatwym runku.

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, a także podpatrzenia, jakimi technikami i analizami podpierają się Ci, którzy giełdą żyją.

II odłona Akademii, podobnie jak roku ubiegłym,  będzie połączeniem formatu konferencji z praktycznymi warsztatami, a dodatkowym atutem spotkania będzie program wieczorny, którego celem jest integracja środowiska i możliwość pogłębionej dyskusji w mniej formalnej atmosferze.

DO UDZIAŁU W FORUM ZAPRASZAMY:
inwestorów indywidualnych,
znanych analityków rynku kapitałowego, maklerów,
przedstawicieli zarządów spółek,
wszystkich zainteresowanych rynkiem kapitałowym.

UDZIAŁ W FORUM TO DOSKONAŁA OKAZJA DO:
wymiany poglądów z innymi inwestorami indywidualnymi,
wysłuchania wykładów o tematyce giełdowej, finansowej i gospodarczej,
wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych,
rozmów w kuluarach podczas wieczornej imprezy oraz całego czasu trwania Forum.
Wszystkie szczegóły odnośnie Akademii oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://konferencje.pb.pl/konferencja/559,akademia-inwestora-indywidualnego-odslona-druga

AKADEMIA INWESTORA INDYWIDUALNEGO
Odsłona Druga
Oswój niedźwiedzia, ujarzmij byka
24-25.05.2012, Warszawa, Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe BOSS, ul. Żwanowiecka 20
Koszt dwudniowej konferencji, noclegu oraz wieczornego programu integracyjnego – tylko 300 złotych netto
akademiainwestora.pb.pl

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz