Akademia Inwestora – rynek walutowy bez tajemnic

Dnia 18 czerwca bieżącego roku odbędzie się ostatnie spotkanie przed wakacjami Akademii Inwestora. Tematem spotkania będzie rynek walutowy pod roboczym tytułem: Skąd ta siła franka? – zgodnie z trwającym od dwóch lat zwyczajem spotkanie odbędzie się w Katowicach przy ul. Opolskiej 22.

Gościem czerwcowego spotkania będzie Dyrektor Departamentu Analiz – TMS Brokers S.A. – Krzysztof Wołowicz, temat spotkania: Rynek walutowy bez tajemnic. Skąd ta siła franka?

Po raz kolejny analizę bieżącej sytuacji na rynkach finansowych zaprezentuje Arkadiusz Magdyj – SII, dodatkowo zostaną przedstawione i przeanalizowane propozycje do portfela inwestycyjnego zgodne z zaleceniami Instytucji Finansowych.

Jako, że będzie to ostatnie przed wakacjami spotkanie AI, jego całorocznym uczestnikom zostaną wręczone dyplomy i certyfikaty za udział w mijającym cyklu, ponadto Przewodniczący Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych Oddział Regionalny Katowice podsumuje całoroczną działalność Akademii Inwestora oraz przedstawi zarys planów na przyszły okres działalności edukacyjnej AI.

Akademia Inwestora to ludzie, edukacja i pasja – nie przegap kolejnej edycji, zgłoś chęć uczestnictwa w kolejnym cyklu już dzisiaj, po szczegółowe informacje zajrzyj na www.akademia-inwestora.sii.org.pl

 

źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz