Dr Alexander Elder w Polsce, czyli od medycyny do tradingu

W czerwcu na zaproszenie Akademii Inwestora Polskę odwiedził dr Van Tharp, który podczas dwudniowego seminarium w Warszawie uczył inwestorów jak zarządzać kapitałem i prowadzić zyskowne inwestycje. Była to pierwsza konferencja z cyklu „Mistrzowie Rynku”. Prowadzącym drugą edycję będzie dr Aleksander Elder, autor popularnej książki Zawód Inwestor Giełdowy. Konferencja odbędzie się w dniach 22-23.X.2011, a Equity Magazine objęło ją patronatem medialnym.

Jak informuje Akademia Inwestora organizator cyklu „Mistrzowie Rynku”, program październikowej konferencji będzie się składał z 11 praktycznych modułów. Szkolenie kierowane jest do firm i instytucji związanych z branżą finansową i rynkiem kapitałowym, oraz do inwestorów początkujących i zaawansowanych, głównie ze względu na wiele autorskich metod prezentowanych przez prelegenta.

Aleksander Elder to profesjonalny trader mieszkający na co dzień w Nowym Yorku. Polskim inwestorom jest znany głównie dzięki popularnej książce „Zawód Inwestor Giełdowy”, łączącej w sobie wiedzę z zakresu analizy technicznej i finansów behawioralnych. Co ciekawe Aleksander Elder urodził się w Leningradzie, gdzie ukończył akademie medyczną. Pracując potem jako doktor trafił do Stanów Zjednoczonych, gdzie uzyskał azyl polityczny. Dalej edukował się w kierunku psychologii co doprowadziło go do… trading, w którym osiągnął ponadprzeciętne zyski. Jego książka „Zawód Inwestor Giełdowy” została przetłumaczona na ponad 10 języków.

Szkolenie które poprowadzi Aleksander Elder będzie tłumaczone symultanicznie przez native speakera na język polski. Szczegółowy plan dwudniowego szkolenia, warunki uczestnictwa oraz pozostałe szczegóły znajdują się na stronie www.alexanderelder.pl

Komentarze

  1. Cześć, cieszę się iż tutaj trafiłem. Dobrze iż wiele stron przedstawia porady medyczne.
    Wykorzystując okazję zapraszam do obejrzenia własnej strony.
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz