Business Mixer – szansa dla finansowych startupów

Chcesz wyjechać do Szanghaju lub Doliny Krzemowej i tam rozwijać swój startup? Jeśli działasz w branży finansowej, zgłoś się do konkursu organizowanego przez AIP Business Link.

Business Mixer to seria 20 wydarzeń, które odbywają się w 5 największych miastach Polski łączących merytorykę od ciekawych ekspertów z pitchami trzech wybranych teamów oraz nieoficjalną część networkingową z prezentacjami produktów partnerów branżowych i wystawami sztuki młodych artystów. Każdy Business Mixer ma swój temat przewodni: od designu, aplikacji mobilnych, e-commerce czy brandingu po e-miasto.

29 czerwca w Warszawie odbędzie się Business Mixer poświęcony finansowaniu. Przed gośćmi zasiądzie panel ekspercki, w którym dyskusję poprowadzą Mariusz Jarzębowski – Doradca ds. Innowacji i Przedsiębiorczości w demosEUROPA, Rafał Bauer – przedsiębiorca, inwestor, CEO funduszu inwestycyjnego Black Lion NFI S.A.Wojciech Jankowski – ekspert ds. inwestycji kapitałowych Funduszu Innofound oraz Dariusz Lewandowski, partner w kancelarii finansowej Lewandowski Pyffel i Partnerzy.  Podczas spotkania będzie można poszerzyć wiedzę na temat sposobów pozyskiwania środków na swoją działalność na każdym etapie rozwoju startupu.

Głównym celem wydarzenia jest wyłonienie startupu o największym potencjale. Po 3-minutowych prezentacjach trzech teamów, komisja ekspercka zadecyduje, który ma predyspozycje, by w finale móc walczyć o wyjazd do jednej z międzynarodowych ambasad AIP Business Link.

Jeśli chcesz wziąć udział w Business Mixerze, wyślij swoje zgłoszenie z nazwą firmy, krótkim (2-3 zdania) opisem przedsięwzięcia, kilkoma słowami na temat teamu oraz modelu biznesowego na adres olga.antkiewicz@przedsiebiorca.pl do  15 czerwca 2012. 

***Equity Magazine jest partnerem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz