Pierwsza edycja Capital Market Games w Zakopane

Już jesienią, oczy rynku kapitałowego będą skierowane na polską stolicę Tatr, która na dwa dni zamieni się w arenę zmagań sportowych. Zakopane po raz kolejny będzie gościć osoby związane z rynkiem kapitałowym, które tym razem pojawią się na Podhalu w zupełnie innym celu.

Rywalizacja sportowa, jak giełda, niesie za sobą wielkie emocje. Zamiłowanie do sportu z reguły drzemie w nas od najmłodszych lat. Piłka nożna, biegi, siatkówka, tenis… W natłoku codziennej pracy, obowiązków, śledzenia trendów i wykresów, często zapominamy o sportowej pasji. Capital Market Games to 2 dni, podczas których ciasne garnitury zamieniamy na luźne stroje sportowe – to czas sportowej rywalizacji i zabawy na najwyższym poziomie!

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, które na stałe wpisze się w kalendarz rynku kapitałowego. W dniach 20-22 września odbędzie się pierwsza edycja Capital Market Games – najnowszej inicjatywy Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, której Equity MAgazine jest patronem medialnym. Wydarzenie odbędzie się w Zakopanem, na obiektach Centralnego Ośrodku Sportu, który przez lata gościł najlepszych sportowców w Polsce i na świecie.

Będziecie mieli okazję sprawdzić się w sportach drużynowych, jak i konkurencjach indywidualnych. Wybór ostatecznej listy dyscyplin organizowanych podczas Capital Market Games oddajemy w Wasze ręce. W zakładce „Zapisy”, zamieściliśmy formularz, poprzez który zachęcamy do rejestracji i wyboru konkurencji.

Impreza kierowana jest do wszystkich uczestników rynku kapitałowego w Polsce, m. in. instytucji rynkowych, emitentów, inwestorów, biur maklerskich, autoryzowanych doradców, mediów ekonomicznych oraz agencji IR. Dwa dni rywalizacji sportowych, ceremonie dekoracji zwycięzców, mixzone dla mediów, spotkania panelowe, klasyfikacja medalowa to tylko niektóre z elementów składających się na unikalną atmosferę zawodów sportowych, tworzonych na wzór Letnich Igrzysk Olimpijskich. Niezależnie od zmagań sportowych w części popołudniowej i wieczornej organizowane będą również: spotkania i wywiady z polskimi sportowcami, szkolenia i prezentacje na temat profesjonalnego treningu czy suplementacji. Zapraszamy!

www.capitalmarketgames.pl

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz