Cykl „Śladami Warrena Buffetta” wydarzeniem roku!

W dniach 22-23 marca 2019 w Krakowie po raz piąty odbyły się jedne z największych targów branży inwestycyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej, Invest Cuffs.  Jak co roku, w ramach targów miała miejsce uroczysta Gala, podczas, której wręczone zostały nagrody w Konkursie Invest Cuffs 2019. Niezmiernie miło nam poinformować, że cykl edukacyjny „Śladami Warrena Buffetta” został nagrodzony w kategorii „Wydarzenie Roku”!

W pierwszym etapie zwycięzcy wyłaniani są w wyniku głosowania internautów. Następnie decydujący głos ma kapituła konkursu, w skład której wchodzą eksperci rynków finansowych, dziennikarze, analitycy, doświadczeni inwestorzy i ekonomiści.

Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali i docenili nasz wysiłek. Początkowo wyprawa na spotkanie z Warrenem Buffettem w Omaha miała byś jedynie prywatnym wyjazdem dwóch inwestorów, jednak szybko doszliśmy do wniosku, że powinniśmy się podzielić naszymi wrażeniami oraz wiedzą tam zdobytą. W efekcie otworzyliśmy grupę na facebooku oraz opublikowaliśmy cykl artykułów na łamach Equity Magazine oraz na stronie Doradca.tv. Powstała w ten sposób społeczność inwestorów skupiająca się na inwestowaniu w wartość i wzajemnym pomaganiu sobie w edukacji na rynkach finansowych.


Podczas trwających targów Invest Cuffs 2019 miliśmy okazję poprowadzić dwa wykłady. Pierwszego dnia Tomek Jaroszek mówił o „5 rzeczy, których nie wiesz o Warrenie Buffecie”, a następnego dnia ja wziąłem na warsztat „Trzy elementy niezbędne do sukcesu na giełdzie”. Na naszych wykładach zgromadziliśmy sale pełne inwestorów, od których zebraliśmy wiele pozytywnych opinii, za które również bardzo dziękujemy.

 

 

Organizatorom Invest Cuffs należą się wyrazy uznania oraz gratulacje – impreza poprowadzona była perfekcyjnie i każdy inwestor powinien wpisać ją sobie na stałe do kalendarza wydarzeń w których warto uczestniczyć. Odbywa się ona w nowoczesnym centrum konferencyjnym ICE w Krakowie i co roku  udział w niej  bierze kilka tysięcy osób. Zainteresowanym udziałem w kolejnej edycji polecam mój subiektywny artykuł „Invest Cuffs 2019 w Krakowie – czy warto wziąć udział?

Natomiast wszystkich, którzy chcą śledzić dalsze losy naszego cyklu zapraszamy do grupy na facebooku: Śladami Warrena Buffetta

 

"Śladami Warrena Buffetta" - przewodnik po świecie inwestowania

Nasza książka jest już gotowa! Dowiesz się z niej jak inwestuje Warren Buffett, które metody uznaje z skuteczne i jaka była jego droga do zbudowanie majątku dzięki giełdzie. Aby napisać tę książkę polecieliśmy do USA na spotkanie z Buffettem, przeczytaliśmy dziesiątki publikacji, wywiadów oraz artykułów. „Śladami Warrena Buffetta” to lektura obowiązkowa dla każdego, kto traktuje inwestowanie na poważnie!

WEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI    

Przemysław Gerschmann

Założyciel Equity Magazine, aktywny inwestor giełdowy, zawodowo od lat związany z rynkiem kapitałowym. Szuka wartości wewnętrznej i wybitnych spółek w dobrych cenach, jednocześnie nie boi się inwestycji w nowe technologie. Współtwórca cyklu „Śladami Warrena Buffetta” i wierny fan „wyroczni z Omaha”.

Komentarze

  1. Pingback: Herosi Rynku Kapitałowego 2019 - nowe kategorie i nominacja dla Equity Magazine - Equity Magazine

Dodaj komentarz