Druga edycja „Capital Market Games” – 19-21 września 2014

 

Już jesienią, oczy rynku kapitałowego będą ponownie skierowane na polską stolicę Tatr, która na trzy dni zamieni się w arenę zmagań sportowych. Zakopane po raz kolejny będzie areną dla osób  związanych z rynkiem kapitałowym, którzy tym razem pojawią się na Podhalu w zupełnie innym celu.

Rywalizacja sportowa, zupełnie jak giełda, niesie za sobą wielkie emocje. Pasja do sportu z reguły drzemie w nas od najmłodszych lat. Piłka nożna, biegi, siatkówka, tenis… W natłoku codziennej pracy, obowiązków, śledzenia trendów i wykresów, często zapominamy o sportowej pasji.  Capital Market Games to 3 dni, podczas których ciasne garnitury zamieniamy na luźne stroje sportowe – to czas sportowej rywalizacji i zabawy na najwyższym poziomie!

W drugi weekend września odbędzie się druga edycja Capital Market Games – najnowsza inicjatywa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, budowana specjalnie dla Was w duchu idei Pierre de Coubertin’a. Wydarzenie odbędzie się w Zakopanem, gdzie na obiektach Centralnego Ośrodku Sportu, rywalizacja będzie przebiegała w kilkunastu najbardziej popularnych konkurencjach sportowych. Wybór ostatecznej listy dyscyplin organizowanych podczas Capital Market Games oddajemy w ręce samych uczestników. Na stronie internetowej wydarzenia www.capitalmarketgames.pl znajduje się formularz, poprzez który zachęcamy do rejestracji i wyboru konkurencji.

Impreza kierowana jest do wszystkich uczestników rynku kapitałowego w Polsce, m. in. instytucji rynkowych, emitentów, inwestorów, biur maklerskich, autoryzowanych doradców, mediów ekonomicznych oraz agencji IR. Trzy dni rywalizacji sportowych, ceremonie dekoracji zwycięzców, mixzone dla mediów, spotkania panelowe, imprezy integracyjne, klasyfikacja medalowa to tylko niektóre z elementów składających się na unikalną atmosferę zawodów sportowych, tworzonych na wzór Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Źródło: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz