EIOS: Energy, Industry & Oil Summit 2014

 

Po raz drugi w mury Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wkracza EIOS: Energy, Industry & Oil Summit! To certyfikowane spotkania z najlepszymi specjalistami w branży w trzech ścieżkach tematycznych: ENERGY, INDUSTRY i OIL. CEMS Club Warszawa i Korporacja Handlu Zagranicznego zmieniają sposób myślenia studentów uczelni biznesowych i technicznych, którzy często nie traktują sektora EIO jako swojej głównej ścieżki kariery.

We współpracy z naszymi Partnerami Korporacyjnymi pokazujemy, jak wielki potencjał tkwi w tych przedsiębiorstwach i jak niebywałe szanse są tam oferowane. Na projekt składają się targi pracy firm działających w sektorze EIO, które odbędą się w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej.Nie zabraknie także warsztatów, case studies oraz paneli dyskusyjnych.

3 kwietnia o 11:40 zapraszamy na dyskusję panelową „Polska ewolucja przemysłowa. Dlaczego w najważniejszym globalnym rankingu istnieje tylko jedna nasza spółka?”. W debacie udział wezmą: Maciej Szozda- Wiceprezes Zarządu Grupy LOTOS, Jarosław Dmowski- Partner, The Boston Consulting Group, Mirosław Kowalik, Dyrektor Krajowej Organizacji Sprzedaży, Alstom. Jej moderatorem będzie Bożena Leven (Ph. D Cornell University, Visiting Professor SGH). Na tym nie koniec. 10 kwietnia Paul Appleby, BP Head of Energy Economics poprowadzi wykład zatytułowany „ BP Energy Outlook 2035”.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.eios.pl, na której będzie można zapisać się na warsztaty, jak również znaleźć wszelkie informacje o wydarzeniu.

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym powyższego wydarzenia***

Komentarze

Dodaj komentarz