Energy, Industry&Oil Summit

Po raz pierwszy w mury Szkoły Słownej Handlowej wkracza Energy Industry&Oil Summit! To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Chcemy zmienić sposób myślenia studentów uczelni takich, jak Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, którzy nie traktują sektora EIO jako swoją główną ścieżkę kariery. Chcemy pokazać we współpracy z naszymi Partnerami Korporacyjnymi, jak wielki potencjał tkwi w tych przedsiębiorstwach i jak niebywałe szanse są tam oferowane. Naszą misją jest umożliwienie obydwu stronom spotkania i rozmowy o wspólnej przyszłości, właśnie poprzez organizację najwyższej jakości wydarzenia – Energy, Industry&OilSummit znajdującym się na skrzyżowaniu potrzeb studentów i współpracujących z nami Partnerami. Na projekt CEMS Clubu Warszawa składają się targi pracy firm działających w szeroko pojętym sektorze EIO (Energy, Industry, Oil) umiejscowione w prestiżowej Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jak również warsztaty, debaty oraz spotkania ze studentami. Wychodzimy naprzeciw standardom XXI wieku pozycjonując nasz projekt na skrzyżowaniu potrzeb przedsiębiorstwa świadomie budującego swój pozytywny wizerunek pracodawcy i studentów uczelni technicznych oraz biznesowych.

 

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.eios.pl, gdzie pojawiają się wszystkie bieżące informacje na temat wydarzenia oraz gdzie będzie można zapisać się na warsztaty. Dla uczestników na pewno nie zabraknie również konkursów, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

 

EIOS został już objęty patronatem Ministra Gospodarki, Giełdy Papierów Wartościowych oraz J.M. Rektora Szkoły Głównej Handlowej. Organizatorem Targów jest CEMS Club Warszawa wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS/SGH. Natomiast do grupy Partnerów projektu należą: Energa, PKP S.A., General Electrics, Ernst & Young, Alstom, BIOAGRA, PKN Orlen oraz Budimex.

Zapraszamy!

 

***Equity Magazine jest partnerem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz