Equity Magazine #08 na iPadzie

Equity Magazine 08 jest już dostępne w specjalnej multimedialnej edycji przygotowanej na iPada. Zawiera ona nie tylko wszystkie artykuły z wersji pdfowej, ale bonusy w formie materiału video oraz  umożliwia odsłuchanie podcastu Echa Rynku. Artykuł który wyjątkowo powinien zainteresować użytkowników sprzętu spod znaku jabłka jest tekst „Inwestor giełdowy na Maku, czyli bieg z przeszkodami” autorstwa Michała Masłowskiego.

Pierwsze wydanie Equity na iPada odniosło pełen sukces w Appstore – tygodniami utrzymywało się w pierwszej trójce najczęściej pobieranych aplikacji w kategorii Finanse, a w TOP10 wszystkich kategorii doszło do piątej pozycji. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Czytelników kolejne numery także będą wydawane na iPada. Każdy z nich można pobrać bezpośrednio z iPada wpisując w przeglądarkę „Equity Magazine”, lub z linku: Equity #08 iPad

Za stworzenie wersji Equity Magazine na iPada odpowiada firma Brainspot.pl, specjalizująca się w profesjonalnych publikacjach cyfrowych na platformy mobilne.

 

 

Komentarze

  1. Marek

    Wersja w formacie .mobi lub .prc na czytniki typu kindle, którą można by ściągnąć bezpośrednio na kindla to coś, z czego na pewno bym skorzystał.

Dodaj komentarz