Gra Giełdowa 2013 – Inwestuj wirtualnie, wygrywaj realnie!

25 marca ruszyła rejestracja do ósmej edycji Gry Giełdowej, organizowanej przez SKN Inwestor. Projekt skierowany jest do wszystkich studentów i licealistów. Biorąc udział w tym konkursie otrzymujesz możliwość inwestowania wirtualnych 100 000 PLN w wybrane spółki, dostępne na GPW w Warszawie za pośrednictwem platformy inwestycyjnej Invest24.

Wejdź na www.gg.skninwestor.com i zarejestruj się do gry!

Na uczestników czekają cenne nagrody m.in. laptop, tablet, aparat, kursy na Maklera, warsztaty przybliżające tajniki inwestowania na giełdzie, kursy językowe i wiele innych cennych nagród rzeczowych!

Zwycięzcom konkursu gwarantujemy praktyki w Domu Maklerskim BOŚ w oraz Trading School, dzięki czemu już od uczestnictwa w Grze Giełdowej można rozpocząć przyszłą karierę zawodową. Większość z uczestników poprzednich edycji projektu, postanowiła w ten sposób postawić swój pierwszy krok w kierunku rynków kapitałowych.

Każdy ma szansę samodzielnie zmierzyć się z fascynującym światem wielkich pieniędzy, dużych emocji i ogromnych wygranych.

Aby być na bieżąco, dołącz do wydarzenia na FB www.facebook.com/events/123516734502974/ – tam znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły konkursu!

Zainwestuj w siebie już dziś! Gra Giełdowa to Twój pierwszy krok w stronę sukcesu!

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz