Herosi Rynku Kapitałowego 2019 – nowe kategorie i nominacja dla Equity Magazine

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych ogłosiło nominowanych w tegorocznym plebiscycie „Herosi Rynku Kapitałowego”. Po raz pierwszy w historii przyznane będą też nagrody w kategoriach Bloger Giełdowy, Edukator Giełdowy i Popularyzator Idei Oszczędzania Długoterminowego. Wśród nominowanych jest wielu redaktorów znany z Equity Magazine oraz nasz cykl „Śladami Warrena Buffetta”.

Heros Rynku Kapitałowego to prestiżowa nagroda wręczana od lat podczas konferencji Wallstreet. Dotychczas szansę na jej zdobycie mieli wyłącznie dziennikarze wyróżniający się znacznym dorobkiem i istotnym wkładem w rozwój i promocję polskiego rynku kapitałowego. W tym roku Stowarzyszenie postanowiło dodać 3 nowe kategorie, wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi mediów. W efekcie mam następujące kategorie:

Dziennikarz ekonomiczny, który swoją działalnością i zaangażowaniem wpływa na edukację ekonomiczną inwestorów indywidualnych oraz ma bezpośredni wpływ na rynek kapitałowy.

Spółka giełdowa, której relacje inwestorskie są na najwyższym poziomie.

Bloger giełdowy, który swoją działalnością promuje inwestowanie na giełdzie jako miejsce świadomego i odpowiedzialnego pomnażania kapitału.

Edukator giełdowy, który poprzez swoją działalność w sposób szczególny przyczynia się do edukacji giełdowych inwestorów indywidualnych.

Popularyzator idei oszczędzania długoterminowego, który poprzez swoją działalność w sposób szczególny przyczynia się do podnoszenia świadomości w zakresie konieczności samodzielnego oszczędzania na emeryturę, inwestowania dywidendowego, budowania długoterminowych oszczędności.

Nasz cykl „Śladami Warrena Buffetta” otrzymał nominację w kategorii „Edukator Giełdowy”, a wśród wyróżnionych są także DM BOŚ, Noble Securities, Fundacja GPW oraz Orlen i CFA Institute. Znaleźć się w takim gronie nominowanych jest dla nas ogromnym wyróżnieniem!

Wśród osób nominowanych w kategorii bloger roku znalazło się wiele osób znanych z artykułów w Equity Magazine. Są nimi Albert Rokicki, Radosław Chodkowski i Tomasz Jaroszek:

 

Jak zagłosować na Herosa Rynku Kapitałowego 2019 

Aby oddać swój głos w plebiscycie Herosi Rynku Kapitałowego 2019 należy wypełnić formularz głosowania znajdujący się POD TYM LINKIEM. Wszelkie szczegóły dotyczące plebiscytu można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Nominacja dla Equity Magazine jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, zwłaszcza że znaleźliśmy się w gronie spółek notowanych na GPW.  Co więcej, nasza inicjatywa edukacyjna została już dostrzeżona przez kapitułę konkursu Invest Cuffs, gdzie zdobyliśmy nagrodę w kategorii „Wydarzenie Roku”. Motywuje nas to do dalszej pracy i działania na rzecz społeczności inwestorów.

Będziemy wdzięczni za wszystkie głosy – niech wygra najlepszy! (link do głosowania)

 

Przemysław Gerschmann

Założyciel Equity Magazine, aktywny inwestor giełdowy, zawodowo od lat związany z rynkiem kapitałowym. Szuka wartości wewnętrznej i wybitnych spółek w dobrych cenach, jednocześnie nie boi się inwestycji w nowe technologie. Współtwórca cyklu „Śladami Warrena Buffetta” i wierny fan „wyroczni z Omaha”.

 

 

Dodaj komentarz