Pierwsza w Polsce, wyłącznie internetowa, całodniowa konferencja o inwestowaniu (kupon rabatowy)

W sobotę, 27 kwietnia 2013 odbędzie się pierwsza w Polsce, wyłącznie internetowa, całodniowa konferencja o inwestowaniu. Wykłady poprowadzą praktycy inwestowania i doświadczeni analitycy. Konferencja on-line przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które poszukują swojej strategii inwestowania lub chcą udoskonalić już posiadaną. W trakcie prezentacji każdy z prelegentów przedstawi swoje podejście do inwestowania, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie.

Kto poprowadzi wykłady?

Wśród prelegentów znaleźli się m. in. Paweł Szczepanik (Szkolenia z Inwestycji Giełdowych, KBC Securities), Przemysław Gerschmann (Analityk Deutsche Bank PBC, Redaktor naczelny Equity Magazine), Michał Stopka (Redaktor MichalStopka.pl oraz Equity Magazine), Albert „Longterm” Rokicki (Redaktor Longterm.pl i Equity Magazine) czy Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl). W ciągu jednego dnia, w sumie siedmiu prelegentów pokaże siedem różnych sposobów inwestowania. Niewątpliwym atutem konferencji jest to, że każdy prowadzących będzie mówić o strategiach inwestowania dostosowanych do warunków i możliwości polskich inwestorów.

 

Jak mówi główny organizator konferencji, Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl):

Każdy zapalony inwestor rozpoczyna swoją przygodę z inwestowaniem od myśli, że będzie tylko zarabiał. Kiedy mu się to nie udaje nabiera pokory i zaczyna poszukiwać skutecznej strategii inwestowania. Zazwyczaj wtedy właśnie trafia na książki opisujące strategie znanych inwestorów z zachodu. Niestety zwykle niewiele z tego wychodzi. Inny rynek, realia oraz posiadany kapitał sprawiają, że udane wcielenie strategii inwestycyjnych zagranicznych inwestorów jest bardzo trudne. Szybko okazuje się, że należy się zdać na samodzielne poszukiwanie odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania, dostosowanej do polskich warunków. Temu właśnie ma służyć „Internetowy Dzień Inwestowania” – pokazaniu różnych podejść do inwestowania, dostosowanych do realiów polskich inwestorów.

 

Wydarzenie jest organizowane przez serwis StrefaInwestorow.pl, w ścisłej współpracy z Partnerami: SIG – Szkolenia z Inwestycji Giełdowych, Equity Magazine, MichalStopka.pl, Longterm.pl, Sindicator.net i SkutecznyInwestor.pl. Ponadto patronat nad „Internetowym Dniem Inwestowania” objęło Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

 

Zniżka dla czytelników Equity Magazine

Uczestnictwo w całodniowej konferencji on-line jest płatne. Dla czytelników Equity Magazine organizatorzy przewidzieli zniżkę. Zostanie ona naliczona po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym kuponu rabatowego: IDIEM2013. Do 18 kwietnia 2013 obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa.

 

Jak można się zarejestrować?

Uczestniczyć w konferencji on-line można z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu. Program wykładów, listę prelegentów, formularz rejestracyjny i pozostałe szczegóły znaleźć można pod adresem:

InternetowyDzienInwestowania.pl

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz