InvestExpo Business Meeting 2011

InvestExpo to zapoczątkowany w 2009 roku cykl organizowanych w największych miastach wojewódzkich, cieszący się ogromną popularnością Konferencji. II Wrocławska Konferencja InvestExpo Business Meeting z tematem przewodnim „Czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów?” jest kolejną edycją tego unikalnego w skali regionu wydarzenia podejmującego tematy gospodarcze i ekonomiczne oraz gromadzącego szeroką publiczność zainteresowaną podniesieniem poziomu innowacyjności przedsiębiorstw i organizacji oraz pozyskaniem kapitału na rozwój firmy. Jest to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej, specjalistycznej wiedzy, zawsze aktualnej i w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku. Prelegentami na konferencji będą specjaliści z dziedziny finansów i inwestycji, łączący wiedzę teoretyczną  z wieloletnią praktyką. Dzięki temu Konferencja doprowadzi do wielu istotnych ustaleń oraz będzie stanowić doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i wiedzy, nawiązywania relacji biznesowych i współpracy.

Na jakim etapie rozwoju jest Dolny Śląsk? W co inwestować w czasach dekoniunktury? W jaki sposób zachować płynność finansową firmy? Jakie są narzędzia wspierające rozwój innowacyjności w MŚP? I najważniejsze – czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów? Na te i na inne pytania odpowiedzą eksperci już 11 i 12 października br. we Wrocławiu.

Kilkunastu ekspertów, ciekawe wypowiedzi i analizy, odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące aspektów gospodarczych i ekonomicznych – tak będą wyglądały organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych 11 i 12 października w Hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu Konferencje Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja oraz InvestExpo Business Meeting. Do uczestnictwa w wydarzeniach zapraszamy już dziś inwestorów z regionu Dolnego Śląska, właścicieli i kadrę zarządzającą przedsiębiorstw, kadrę naukową wrocławskich uczelni, przedstawicieli administracji samorządowej, instytucji finansowych oraz instytucji otoczenia biznesu.

W trakcie trwania Konferencji zaplanowano szereg prelekcji, które dotyczyć będą m.in. sposobów pozyskania inwestora, współpracy pomiędzy nauką a biznesem czy perspektywami inwestycyjnymi na rok 2012. Nie zabraknie również praktycznych przykładów współpracy z Aniołami Biznesu czy historii sukcesu zaproszonych gości.

Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, zgłoszenia należy przesyłać na adres: rafalpalgan@ines.org.pl lub marzenawalczuk@ines.org.pl w treści maila podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, nazwę reprezentowanej firmy oraz podać dzień, w którym mają Państwo zamiar wziąć udział.

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencjach jest bezpłatny. Więcej informacji: www.investexpo. pl oraz www.psab.pl.

Zapraszamy!

Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia. Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz