Inwestowanie długoterminowe na GPW – cykl konferencji zakończony sukcesem

Cztery miasta, sale pełne uczestników, duże zainteresowanie wśród młodych osób i wiele pytań w kuluarach – cykl konferencji „Inwestowanie długoterminowe” można uznać za udany!

Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Rzeszów – te cztery miasta odwiedziliśmy w ramach cyklu konferencji skierowanych do inwestorów indywidualnych. Jej organizatorem była Giełda Papierów Wartościowych, a głównym partnerem PKN Orlen. Każda z konferencji miała podobny przebieg, po powitalnej kawie odbywała się debata, w której brali udział przedstawiciele organizatorów, oraz takich instytucji jak CFA Society Poland, Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych i domu maklerskiego PKO BP. Po niej miał miejsce wykład „Jak uczyć się inwestowania”, który prowadziłem wspólnie razem z Tomkiem Jaroszkiem. Całość planowo miała trwać 3 godziny, ale z uwagi na mnogość pytań w trakcie debaty oraz w kuluarach po naszym wykładzie, nigdy nie udało się skończyć o czasie.

Tak duże zainteresowanie ze strony uczestników (każdorazowo sale były pełne po brzegi!) pokazuje jak bardzo potrzebne są takie inicjatywy. Polacy interesują się giełdą i szukają wiedzy na temat inwestowania. Dzięki takim inicjatywom buduje się zaufanie do krajowego rynku kapitałowego oraz pozytywny wizerunek – brawo, oby więcej takich wydarzeń!

Dużo pozytywnych słów usłyszeliśmy także od samych uczestników podczas konferencji. Wiele osób pytało mnie w Internecie czy w ich mieście też jest planowana edycja – mam nadzieję, że organizatorzy dadzą się przekonać, aby w przyszłym roku odwiedzić także inne miasta w Polsce.

Poniżej galeria kilku zdjęć – dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział!

Przemek Gerschmann

 

 

Dodaj komentarz