Konferencja „Książęca Street VI” – Kraków 19-20.10.2019

W dniach 19 i 20 października 2019 odbędzie się szósta edycja konferencji „Książęca Street”, organizowanej przez Alberta Rokickiego. Tym razem ekipa z Longterm.pl zaprasza do Krakowa. Czy warto tam się wybrać?

Zdecydowanie tak – i to z kilku powodów. Impreza stoi na wysokim poziomie organizacyjnym i merytorycznym. To już jej szósta edycja, a dotąd każda kolejna była coraz lepsza. Dzień pierwszy to przede wszystkim spotkania ze spółkami, które będą reprezentować osoby decyzyjne (głównie prezesi), a nie specjaliści od PR. Zawsze warto poznawać biznes od osób, które go tworzą, a takie spotkanie daje ku temu najlepsze możliwości.

W sobotę na scenie będzie też można posłuchać Pawła Biedrzyckiego ze Strefy Inwestorów. To rzadka okazja i sam chętnie wezmę udział w wykładzie Pawła.  Na koniec dnia odbędzie się bankiet dla uczestników, który organizatorzy opisują jako „kolacja z openbarem do 3 w nocy”. Brzmi zachęcająco, zwłaszcza że hotel znajduje się o krok od krakowskiego Kazimierza, gdzie zawsze jest co robić wieczorami.

Niedziela, czyli dzień drugi konferencji, to cztery ponad godzinne wykłady. Konferencja startuje o 10:00 i otwiera ją moja prezentacja. Po raz drugi z rzędu przypadnie mi trudne zadanie rozpoczęcia dnia, ale mam już pomysł na temat, który szybko obudzi publiczność. Oprócz mnie w tym dniu wystąpi także Dorota Sierakowska, Albert Rokicki i Adrian Przybylski. Pełen program konferencji „Książęca Street” znajduje się pod tym linkiem. Warto odwiedzać tę stronę, gdyż na bieżąco pojawiają się aktualizacje harmonogramu.

To, co zawsze podkreślam jako największy plus konferencji „Książęca Street” to udział inwestorów indywidualnych. Tu praktycznie nie ma przypadkowych ludzi czy osób z branży, którzy przyjechali tu w delegacji. Na „Książęcej Street” spotkacie ludzi, którzy na co dzień inwestują na giełdzie i doskonale znają się na swoim fachu. Dużo też można dowiedzieć się z kuluarowych rozmów, czasem nawet więcej niż z wykładów, co jest kolejnym plusem. Polecam – szczególnie jeśli jesteście z Krakowa i okolic.

PS: Jeśli wahasz się czy warto wziąć udział w konferencji „Książęca Street” to możesz przeczytać moje dwa poprzednie artykuły o tej imprezie: Książęca Street 4 i Książęca Street 5. Żaden z tych tekstów nie jest sponsorowany – uważam, że ta impreza po prostu jest warta udziału, a z Albertem i kilkoma prelegentami znamy się od lat. Do zobaczenia w Krakowie!

 

Przemysław Gerschmann

Założyciel Equity Magazine, aktywny inwestor giełdowy, zawodowo od lat związany z rynkiem kapitałowym. Szuka wartości wewnętrznej i wybitnych spółek w dobrych cenach, jednocześnie nie boi się inwestycji w nowe technologie. Współtwórca cyklu „Śladami Warrena Buffetta” i wierny fan „wyroczni z Omaha”.

 

Dodaj komentarz