Konferencja „W Oku Cyklonu”

Wall Street, Akademia Tworzenia Kapitału, Profesjonalny Inwestor, to przedsięwzięcia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych o zasięgu ogólnopolskim, które ukierunkowane są głównie na potrzeby inwestorów indywidualnych, ale również inne podmioty rynku kapitałowego. Trójmiejski Oddział SII opierając się na sprawdzonych wzorcach postanowił zorganizować podobne przedsięwzięcie w Trójmieście. Oferta konferencji „W oku cyklonu” skierowana jest przede wszystkim do inwestorów z Pomorza.

Niezależnie od sytuacji już dziś Trójmiejski SII zaprasza do Gdańska na kolejną konferencję W Oku Cyklonu. Będzie to okazja posłuchać opinii analityków dotyczących różnych rynków i porozmawiać z przedstawicielami pomorskich spółek giełdowych.

Wojciech Białek (CDM Pekao S.A.), Tomasz Jerzyk (DM BZWBK), Daniel Kostecki (XTB) i Jacek Maliszewski (AFS), to prelegenci zaproszeni przez Trójmiejski Oddział Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych do zaprezentowania swoich opinii na temat obecnej i przyszłej sytuacji na rynkach finansowych i w gospodarce.

Głównymi tematami będą:
– sytuacja makroekonomiczna,
– przegląd rynków akcji,
– rynek walutowy oraz surowcowy.
Program:

9.30 – 11.30 Wykład 1. Sytuacja makroekonomiczna – Wojciech Białek
11.30 – 11.45 Przerwa kawowa
11.45 – 12.15 Prezentacja firmy Lotos
12.15 – 13.45 Wykład 2. Polski rynek akcji w okresie zmienności – Tomasz Jerzyk
13.45 – 14.45 Przerwa obiadowa
14.45 – 16.00 Wykład 3. Rynek surowcowy – Jacek Maliszewski
16.00 – 16.30 Prezentacja Kompap
16.30 – 16.40 Przerwa
16.40 – 17.10 Prezentacja Transpolonia
17.10 – 18.30 Wykład 4. Przegląd techniczno-fundamentalny rynku walutowego oraz głównych rynków akcji – Daniel Kostecki
18.30 – 19.00 Rozlosowanie nagród, podsumowanie Konferencji

Ponadto będzie możliwość porozmawiać z przedstawicielami kilku spółek giełdowych m.in. Grupa Lotos (Partner Główny), PPH Kompap i Transpolonia S.A (obie spółki jako Partner Złoty).

Więcej informacji na stronie – www.wokucyklonu.sii.org.pl

Oprócz możliwości wysłuchania opinii analityków i porozmawiania z przedstawicielami spółek jest to dobra okazja do integracji lokalnego środowiska inwestorów indywidualnych. Wiele z nawiązanych kontaktów może w przyszłości zaprocentować.

 

Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Dodaj komentarz