II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał z Giełdy”

[swfobj src=”https://www.equitymagazine.pl/wp-content/uploads/2011/09/banner_kzg450x75_EquityMagazine.swf” width=”450″ height=”75″]

II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał z Giełdy” 2011 – 6-7 październik 2011

Wiedza jest najcenniejszym bogactwem w aktywach firmy. Z tą myślą organizujemy Kongresy Zarządów Spółek – Kapitał z Giełdy. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Kongresu odniosła duży sukces, zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Z tym doświadczeniem postanowiliśmy zrealizować II Kongres Zarządów spółek „Kapitał z Giełdy”.

Coraz większa liczba przedsiębiorców interesuje się pozyskaniem środków na rozwój z rynku kapitałowego. Świadczy o tym wzrastająca niemal każdego dnia liczba spółek debiutujących na małym parkiecie NewConnect. Niestety w dalszym ciągu tylko niewielki odsetek polskich przedsiębiorców dysponuje odpowiednią wiedzą na ten temat. O tym jak wielkie możliwości daje przedsiębiorcom polski rynek kapitałowy i w jaki sposób znaleźć się w gronie jego beneficjentów, będzie można się dowiedzieć podczas drugiej edycji Kongresu Zarządów Spółek „Kapitał z Giełdy”. W tym roku poszerzyliśmy ofertę o tematy, które zainteresują przedstawicieli spółek już obecnych na Giełdzie. Dodatkową wartością dla uczestników będzie możliwość wymiany cennych doświadczeń, co może okazać się szczególnie istotne dla firm dopiero myślących o wejściu na parkiet.

Partnerami strategicznymi tegorocznego Kongresu są 4Audyt – ekspert w branży audytorskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw, a w szczególności upubliczniania spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku alternatywnym NewConnect. Drugim Partnerem Strategicznym Kongresu jest Kancelaria Łatała i Wspólnicy – eksperci w obsłudze prawnej i podatkowej polskich oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych. Honorowym patronatem Kongres objęli również Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

– Grupa IPO S.A. łączy rolę Autoryzowanego Doradcy NewConnect i Catalyst z consultingiem, PR i IR. Nasze wszechstronne doświadczenie pozwala nam stworzyć ofertę Kongresu dostosowaną do potrzeb spółek zainteresowanym finansowaniem z giełdy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku kapitałowym zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, którą teraz pragniemy przekazywać kolejnym spółkom – mówi Anna Janus – Prezes Zarządu IPO S.A

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie w dniach 6-7 października 2011. Na miejsce wydarzenia wybraliśmy podwarszawski Hotel 500, malowniczo położony nad Zalewem Zegrzyńskim.

Wszystkie aktualne informacje oraz formularz zgłoszenia znajdują się pod adresem: http://kongresgieldowy.ipo.pl/

Zapraszamy serdecznie.

 

Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz