London Study Excursion – aplikuj na edycję 2013

London Study Excursion – Bridge to capital markets

 

Nie ulega wątpliwości, że najlepszym sposobem na poznanie specyfiki rynku kapitałowego jest wizyta w globalnych instytucjach finansowych. Niekwestionowanym sercem europejskich finansów jest właśnie Londyn, który skupia siedziby wszystkich liczących się uczestników rynku finansowego.

London Study Excursion to międzynarodowy Projekt gromadzący najlepszych studentów i młodych profesjonalistów w dziedzinie finansów z całej Polski, który z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbywa się już po raz ósmy.

Od ponad 7 lat co roku grupa pasjonatów udaje się do Londynu, aby spotkać się pracownikami banków inwestycyjnych, traderami oraz analitykami. Celem tych spotkań jest przyjrzenie się z bliska ich pracy oraz czerpanie z ich wyjątkowej wiedzy i unikalnego doświadczenia. Projekt obejmuje serię spotkań z przedstawicielami najbardziej szanowanych instytucji takich jak banki inwestycyjne, fundusze Private Equity, giełdy, agencje informacyjne oraz najlepsze uniwersytety.

LSE2013 zostanie zwieńczone udziałem w Polish Economic and Business Forum, które dla uczestników będzie doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów i tworzenia silnych więzi ze studentami i osobami pracującymi w Wielkiej Brytanii.

 

London Study Excursion to:

  • Unikalny, międzynarodowy program, obejmujący serię spotkań z przedstawicielami najbardziej szanowanych instytucji świata finansów, od 2013 roku wzbogacony o uczestnictwo w Polish Economic and Business Forum.
  • Współpraca z grupą starannie dobranych, najlepszych studentów reprezentujących wiodące uczelnie w Polsce.
  • Promocja w całej Polsce i marka rozpoznawalna wśród studentów i międzynarodowych instytucji finansowych. Do tej pory w ramach Projektu jego uczestnicy mieli okazję spotkać się z przedstawicielami: Goldman Sachs, Lloyd’s, Morgan Stanley, JP Morgan, Merrill Lynch, Bloomberg, Reuters, Bank Of England, UniCredit, Barclays Capital, Saxo Bank, European Bank of Reconstruction and Development, the London School of Economics and Political Science, RBS, PwC, ESCPE Europe, Institute of Islamic Banking and Insurance, Deutsche Bank, HSBC, NYSE Euronext, Deutsche Boerse, Kulczyk Investments.

 

Program LSE daje szansę najbardziej obiecującym studentom na wejście do wielkiego świata finansów dzięki:

  • Możliwości spotkania się z najlepszymi studentami z całej Polski,  którzy w przyszłości będą kreować rodzimą rzeczywistość gospodarczą.
  • 8-letniej tradycji oraz zostania członkiem grupy ponad 100 Alumnów Projektu.
  • Okazji na otrzymanie oferty praktyk/stażu w najbardziej cenionych instytucjach oraz zdobycie wiedzy na temat ich funkcjonowania.
  • Szansie na to by poczuć atmosferę światowego centrum finansów oraz poznanie jego przedstawicieli.
  • Integracji i budowaniu relacji z ludźmi, którzy już pracują na rynkach finansowych.

 

 

London Study Excursion 2013 odbędzie się w dniach 26.02.2013 – 3.03.2013.

Rekrutacja potrwa do 20.01.2013.

Organizatorem jest Studenckie Koło Inwestycji Kapitałowych „Profit”.

Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji na temat Projektu można znaleźć na jego stronie internetowej www.lse.sknprofit.pl oraz na facebook’u.

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz