Mark Skousen w Polsce, czyli skuteczne inwestowanie w trudnych czasach

 

Od kiedy Peter Schiff wygrał słynny zakład  z Arthurem Lafferem coraz więcej ludzi dostrzega, że Austriacka Szkoła Ekonomii w opisie otaczającego nas świata jest najbliższa prawdy. Dlatego ASBIRO zaprosiło do Polski MARKA SKOUSENA, jednego z najbardziej znanych na świecie ekonomistów finansowych, człowieka stosującego zasady szkoły austriackiej na codzień, który jest równocześnie profesorem uniwersytetu, autorem 27 książek, przedsiębiorcą, inwestorem i jak to w przypadku naszych wykładowców, również multimilionerem.

Stany Zjednoczone to światowe centrum finansowe. Nie bez powodu mówi się, że kiedy Ameryka kichnie, to Europa dostaje kataru. Jako przedsiębiorcy i inwestorzy z Polski jesteśmy tym bardziej skazani na śledzenie zachowań i trendów na rynku w USA.

W niedzielę 27 maja 2012 roku będziemy mieć niepowtarzalną okazję uczestniczyć w seminarium „Amerykańskie Strategie Inwestycyjne – czyli skuteczne inwestowanie w trudnych czasach„, które poprowadzi Mark Skousen – amerykański inwestor i doradca finansowy z ponad 30 letnim doświadczeniem, profesor ekonomii, redaktor wielokrotnie nagradzanych biuletynów inwestycyjnych, autor książek z dziedziny ekonomii i inwestowania, ale przede wszystkim aktywny inwestor na rynku akcji, opcji i surowców.

 

Mark Skousen

Mark Skousen to wybitny uczony, propagator austriackiej szkoły ekonomicznej,jeden z czołowych amerykańskich finansistów. Skouen od ponad 30 lat specjalizuje się w inwestycjach „na trudne czasy”. Przez wielu znawców Wall Street uważany jest za Warrena Buffetta młodszej generacji. Wydawany przez niego newsletter Forecasts and Strategies czyta blisko million inwestorów.

Peter F. Drucker nazwał Marka Skousena guru ekonomii podażowej, zaś Larry Kudlow z CNBC uważa, że to jeden z najwybitniejszych znawców giełdy i rynku papierów wartościowych.

Urodzony w 1947 roku amerykański ekonomista, przedsiębiorca, inwestor jest autorem wielu wybitnych książek z dziedziny ekonomii oraz inwestowania. Kilka z nich: Inwestowanie w jednej lekcji, Struktura produkcji oraz Austriacka Szkoła Ekonomii dla inwstorów ukazały się nakładem Fijorr Publishing (www.fijor.com). Skousen wykłada finanse w szkole biznesy (MBA) przy Columbia University, prowadzi swoje seminaria w Mercy College, Rollins College oraz Grantham University gdzie szkołę biznesu uhonorowno jego imieniem- The Mark Skousen School of Business.

Mark był ekonomicznym doradcą CIA. Doradzał także IBM, Hutchinson Technology oraz innym firmom z listy Fortune 500. Publikuje dla magazynu Forbes, The Wall Street Journal oraz The Journal of Economic Perspectives, a także dla wolnościowych magazynów Reason, Liberty oraz The Freeman.

Więcej o Marku poczytacie na jego stronie:
www.markskousen.com

 

Tacy ludzie są zbyt zajęci, żeby jeździć po świecie.
Dlatego ta wizyta to wyjątkowa okazja.

Kiedy?
26-27 maja 2012
Sobota: 10.00 – 17.00
Niedziela: 12.00 – 18.00

Gdzie?
Warszawa Uczelnia Łazarskiego,
ul. Świeradowska 43
Sektor E, sala 58

Wykład Marka będzie po angielsku – Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne

 

Czego można się spodziewać:

Mark przylatuje do Polski specjalnie na  zaproszenie organizatora. Oto czego dowiesz się na seminarium:

  •    W jaki sposób skutecznie wykorzystać zasady ekonomii austriackiej w inwestowaniu na giełdzie?
  •    Inwestowanie kontrarialne – czyli inwestuj kiedy wszyscy sprzedają i sprzedawaj gdy wszyscy kupują.
  •    Czym jest pułapka wzrostu i jak nie dać się w nią złapać?
  •    Dlaczego Wall Street to zupełnie inny świat niż Las Vegas i dlaczego warto być inwestorem?
  •    Jak wykorzystać cykle koniunkturalne powodowane przez banki centralne w inwestowaniu na giełdzie?

Uwaga! Wszelkie szczegóły dotyczące programu konferencji i zapisów znajdują się na stronie organizatora: www.asbiro.pl/seminarium

Equity Magazine jest partnerem medialnym tego wydarzenia. Dla wszystkich naszych Czytelników organizator przygotował zniżkę! W uwagach należy podać hasło Equity Magazine a wtedy przyznana będzie zniżka dzięki której udział w konferencji to tylko 195 zł !

Dodaj komentarz