Zapraszamy na VIII Miedzyuczelniane Forum Dealerów Bankowych

KNSG UW oraz ACI Polska zapraszają studentów na VIII edycję Międzyuczelnianego Forum Dealerów Bankowych, czyli szkolenia składającego się z wykładów i warsztatów. Realizacja tego przedsięwzięcia ma na celu propagowanie wiedzy o rynkach finansowych oraz roli zawodu dealera bankowego. Do uzyskania między innymi prestiżowy certyfikat Stowarzyszenia Rynków Finansowych ACI Polska.

Wykłady poprowadzą członkowie ACI Polska – dealerzy bankowi z wieloletnim stażem. Ci znakomici eksperci kładą szczególny nacisk na praktyczne ujęcie omawianych zagadnień, co niewątpliwie uczyni wszystkie spotkania wyjątkowymi. Należy również podkreślić, iż tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o takie zagadnienia jak zarządzanie aktywami i pasywami banku, współpraca z klientami korporacyjnymi, operacje walutowe i elektroniczny handel walutami, rynek obligacji zagranicznych, treasury management w korporacjach. Pojawi się znaczna grupa nowych wykładowców, z ciekawymi pomysłami i ogromnym zapałem.

O szczegóły zapytaliśmy Przemysława Pryszcza, koordynatora projektu:

„Projekt MFDB rekomenduje każdemu studentowi zainteresowanemu rynkami finansowymi, niezależnie od roku studiów. Dlaczego? Bo każdy znajdzie tam coś dla siebie – od zwykłych wzorów prosto z zajęć z finansów na liczenie „forwardów”, aż po zagadnienia związane z zarządzeniem aktywami i pasywami banku komercyjnego. Nie bez powodu zatem projekt ten cieszy się tak dużą popularnością. Zwieńczeniem wykładów jest egzamin, który dla najlepszych będzie przepustką do dealing roomów. Rok temu w egzaminie wzięło udział ponad 70 studentów, z czego 21 najlepszych otrzymało certyfikat Stowarzyszenia Rynków Finansowych ACI Polska. Jest to szczególne wyróżnienie bowiem egzamin nie należy do tych najłatwiejszych. Zachęcam wszystkich studentów do uczestnictwa! Już 8 rok istnienia projektu potwierdza, że warto!”

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 2 listopad 2011 (środa), godz. 17:30, w Auli VI budynku głównego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Więcej informacji na stronie www.mfdb.pl

 

Wstęp wolny!

Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Dodaj komentarz