Mysleć Jak Milionerzy 2011

Myśleć Jak Milionerzy to organizowany przez Fundację Kamila Cebulskiego (www.kcbe.pl) wakacyjny cykl konferencji. Podczas niej autentyczni przedsiębiorcy opowiadają o swoich doświadczeniach na rynku, dzieląc się ze słuchaczami unikalną wiedzą. Dochód z konferencji przeznaczony jest na organizację Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości (www.alp.kcbe.pl), prowadzonych przez autentycznych przedsiębiorców w liceach. Konferencja odbędzie się w 10-11 września w Warszawie.

Konferencja będzie dwudniowa. W sobotę jak i w niedzielę będziemy działać od 10.00 do 18.00 Przez ten okres 5 przedsiębiorców dziennie opowiada o sobie i swoich biznesach ze szczególnym uwzględnieniem ich początków. Tradycją stała się już wspólna kolacja uczestników konferencji (tych chętnych oczywiście) w umówionej wcześniej restauracji.

Dla kogo jest ta konferencja? Konferencja jest skierowana do ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość raczej z prowadzeniem własnej firmy, niż pracą na etacie. Dla ludzi, którzy pragną się rozwijać i interesują ich poruszane tematy. A tych będziemy poruszać bardzo wiele – od rozważań teologicznych, religijnych, przez tematy związane z umiejętnościami jak szybkie czytanie, a także prawo, finanse, aż po konkretne historie z życia ludzi, którzy odnieśli mniejszy bądź większy sukces.

 

Nie czarujemy! Czy w rok po spotkaniu z nami będziesz bogaty? Wątpię! Czy po trzech latach będziesz chociaż niezależny finansowo? Także wątpię. Bo widzisz, my nie czarujemy. To co my robimy to zapraszamy w jedno miejsce na co dzień zapracowanych ludzi, zwanymi powszechnie przedsiębiorcami i oddajemy im głos, aby opowiadali o tym czym się zajmują i jak wyglądała ich droga do tego miejsca. Nie czarujemy, nie skaczemy po scenie krzycząc, że dasz radę, nie stosujemy sztuczek NLP.  Wręcz przeciwnie, aż kipimy autentycznością, złośliwi by nazwali, że amatorskością, gdyż nasi goście, którzy wykładają na konferencji to nie są zawodowe gwiazdy, które setki godzin trenują wystąpienia publiczne, aby skutecznie wpływać i manipulować emocjami słuchaczy. To są zwykli przedsiębiorcy zatrudniający po 5, 10 czy 100 i więcej osób, którzy bardzo często na naszej konferencji pierwszy raz przemawiają dla tak dużej publiczności. Często się jąkają, powtarzają, głos im drży, ale przekazują autentyczną wiedzę, własne doświadczenia i są dostępni dla was. Pytajcie ich o wszystko, bo większość z was chciałoby mieć firmę, w której pracuje 10 osób. To naprawdę duży sukces!

 

Goście konferencji w 2011 roku

Kamil Cebulski
Przedsiębiorca, prezes fundacji KCBE oraz Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego.www.kamilcebulski.pl
Sławomir Muturi
Przedsiębiorca w branży Konsultingu, obecnie inwestuje w nieruchomości, autor bestsellera Fridomia.www.fridomia.pl
Arek Skuza
Przedsiębiorca, prowadzi firmę SaveUp.plwww.saveup.pl
Piotr Olszewski
Przedsiębiorca, założyciel sieci myjni bezwodnych Eco-one działających we wschodniej europie
www.ecoone-polska.pl
Krzysztof Król
Przedsiębiorca, organizator dyskotek i imprez masowych, importer, szkoleniowiec.
www.perfectdating.pl
Mateusz Fatek
Przedsiębiorca, właściciel największego w Kielcach biura tłumaczeń.
www.fatix.pl
Paweł Zaremba
Przedsiębiorca, były kapitan łodzi podwodnych, służył w Afganistanie. Obecnie jest producentem oświetlenia oraz projektantem świetlnych aranżacji. On realizował oświetlenie całego Paryża. Wielokrotny mistrz świata w walkach filipińskich.
www.balintawak.pl
Radosław Pior
Przedsiębiorca, właściciel planetarium Astro Arena
www.astroarena.pl
Jarosław Śledzik
Przedsiębiorca w branżyHR, prowadzi firmę pośredniczącą w znajdowaniu pracy WorkWonders.
www.workwonders.pl
Leszek Narloch
Przedsiębiorca, posiada agencję interaktywną oraz firmę dystrybuującą perfumy oraz kosmetyki.
www.sukcesmarketing.pl
Ryszard Chmura
Przedsiębiorca, właściciel agencji reklamowej Promo Agency.
www.promoagency.pl

 

Więcej informacji na stronie organizatora: www.myslecjakmilionerzy.pl

Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Jak wygląda konferencja?
Konferencja będzie dwudniowa. W sobotę jak i w niedzielę będziemy działać od 10.00 do 18.00 Przez ten okres 5 przedsiębiorców dziennie opowiada o sobie i swoich biznesach ze szczególnym uwzględnieniem ich początków. Tradycją stała się już wspólna kolacja uczestników konferencji (tych chętnych oczywiście) w umówionej wcześniej restauracji.

Dodaj komentarz