Nowości wydawnicze: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych

“Świece japońskie i analiza wykresów cenowych” Steve Nisona to książka, która w Polsce szybko stała się bestsellerem w kategorii analizy technicznej, a w Stanach Zjednoczonych ten tytuł przysługuje jej od wielu lat. Publikacja stanowi kompletny podręcznik na temat świec japońskich, zarówno dla inwestorów początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Opisuje formacje, tłumaczy sposób ich działania, a także filozofię, która stoi za ich skutecznością. W drugiej części książki autor przedstawił także pomysły jak japońskie techniki można łączyć z narzędziami zachodnimi. 

Spis treści i dokładny opis książki jest udostępniony na stronie księgarni i wydawnictwa maklerska.pl, która jest wyłącznym dystrybutorem książki. Książkę można nabyć w cenie 84 zł.

Świece japońskie to uniwersalne narzędzie, które może być łączone z dowolną techniką analizy wykresu cenowego. Z powodzeniem są one wykorzystywane na rynkach terminowych, kapitałowych bądź jakichkolwiek innych, jeśli tylko możliwa jest na nich analiza techniczna. Początkujący znajdą w książce kompletne opisy formacji świecowych, filozofię, która stoi za ich skutecznością, a także sposoby handlowania na ich podstawie. Bardziej doświadczeni inwestorzy odkryją natomiast, jak dobrze znane im formacje można łączyć z innymi narzędziami, tworząc tym samym potężną synergię kilku technik.

Steve Nison przedstawił prostym językiem wnioski płynące z wielu lat studiów i własnych badań oraz doświadczenia w korzystaniu z metody, która w ostatniej dekadzie bardzo zyskała na popularności. Obszerne opracowanie zawiera podstawowe informacje na temat świec japońskich oraz setki przykładów stosowania ich w praktyce właściwie na każdym rynku.

Dwie książki tego autora, pierwsze wydanie Świec japońskich i analizy wykresów cenowych (Japanese Candlestick Charting Techniques) oraz Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów (Beyond Candlesticks), są na liście międzynarodowych bestsellerów i stanowią podstawę wszystkich badań i studiów na temat wykresów świecowych. Nison prowadził szkolenia dla specjalistów z niemal wszystkich dużych firm inwestycyjnych w 18 różnych krajach w zakresie praktycznego stosowania omawianych metod. 

Specyfikacja techniczna

Wydawnictwo: Maklerska.pl

ISBN: 9788393774364

Okładka: twarda

Ilość stron: 308

Wymiary: 17,1 cm x 24,5 cm

 

Partnerzy

Partner strategiczny: CMC Markets

Patroni medialni: Equity Magazine, Bankier.pl, Comparic.pl, FxParkiet, Forex Club, FxCuffs, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnychinvestio.pl.

 

Książka do nabycie wyłącznie w księgarni maklerska.pl pod linkiem: https://maklerska.pl/produkt/swiece-japonskie-analiza-wykresow-cenowych/

Dodaj komentarz