Polish and CEE Private Equity Conference 2014

 

Po sukcesach edycji duńskiej i szwajcarskiej, już 31 stycznia 2014 r. w warszawskim hotelu Intercontinental po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Polish and CEE Private Equity Conference. Wydarzenie ma na celu przedstawienie i omówienie najnowszych trendów w branży Private Equity w regionie Europy Środkowowschodniej z praktycznego punktu widzenia. Konferencja jest jednodniowym wydarzeniem przyciągającym znaczących prelegentów, oferującym wzbogacające i ciekawe dyskusje panelowe oraz gwarantującym możliwość poznania profesjonalistów związanych ze światem biznesu. Wydarzenie to pozwala także na zbudowanie trwałych więzi biznesowych pomiędzy uczestnikami konferencji.

Tegoroczni paneliści będą dyskutowali m.i o możliwościach rynkowych dla branży PE w naszej części świata, o kreowaniu wartości spółki i jej atrakcyjności dla rynku PE, o możliwościach pozyskiwania kapitału dla inwestycji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, o możliwościach wyjścia danej inwestycji przez fundusz PE, a także o prognozowanej aktywności funduszy w 2014 roku.

W każdym z dziewięciu paneli spotka się pięć wybitnych osobistości polskiego i europejskiego biznesu. Udział w konferencji wezmą m.in. Gabriela Todesca – Europejski Fundusz Inwestycyjny, Barbara Nowakowska, dyrektor zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Ludwik Sobolewski, były Prezes warszawskiej GPW i obecny Prezes giełdy w Bukareszcie, Michał Chałaczkiewicz, Dyrektor Montagu Private Equity, Andrzej Bartos, Partner Zarządzający Innova Capital, Dariusz Prończuk, Partner Zarządzający Enterprise Investors, oraz Sven Liden, CEO Adveq Management.

Wydarzenie skierowane jest głównie do Prezesów Zarządów i Partnerów Zarządzających spółek, funduszy Private Equity, przedsiębiorców otwartych na współpracę z funduszami oraz inwestorów oraz firm doradczych.

Rejestracji dokonać można na stronie do dnia konferencji pe-conference.org/polish

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Komentarze

Dodaj komentarz