Private Equity Conference 2012

Private Equity Conference 2012

 

SKN Konsultingu Compertus, pod patronatem Equity Magazine,  ma zaszczyt zaprosić na Private Equity Conference ‘12 –autorski projekt SKN Compertus, którego głównym celem jest zaoferowanie studentom możliwości kontaktu z liderami branży private equity, pogłębienia specjalistycznej wiedzy oraz dyskusji z ekspertami. Wśród dominujących tematów znajdą się m.in.: wzrastająca aktywność funduszy PE w Polsce, narastająca konkurencja wśród funduszy oraz wzrost wycen wartości spółek. Warto podkreślić, iż tematyka projektu została tak podzielona, aby uczestnicy mogli uzyskać informacje na temat różnorodnych form finansowania, rozwoju i ekspansji rynku PE w Polsce.

 

W gronie zaproszonych prelegentów znalazło się wielu specjalistów działających zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym – kadra zarządzającaw składzie: Deloitte, KPMG, Ernst&Young, PwC, jak również fundusze inwestycyjne: Arx Equity Partners, Enterprise Investors, Highlander Partners, Online Venture, V4C Advisers. Prowadzącymi będą eksperci, zajmujący się na co dzień private equity, finansowaniem oraz wycenami przedsiębiorstw. Patronat honorowy objął rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Głównymi partnerami medialnymi są: Forbes, Bankier.pl, Miesięcznik o sztuce inwestowania TREND, NewConnect.info oraz Equity Magazine, zaś studenckim patronatem medialnym objęły nas portale dlastudenta.pl i students.pl. Aromatyczną kawę zapewni firma Starbucks.

 

W czwartek 15 listopada 2012 studenci UEP otrzymają wyjątkową możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w private equity mając okazję dyskusji z dyrektorami, prezesami oraz partnerami najbardziej znanych firm w Polsce i na świecie. Co więcej, uczestnicy w dniach 12-14 listopada będą mieli okazję zmierzyć się z warsztatami z zakresu private equity, venture capital oraz fuzji i przejęć, przygotowanymi przez partnerskie firmy.

Aby zapisać się na casestudy należy:

  1. Polubić fan page SKN Compertus: www.facebook.com/skncompertus
  2. Udostępnić  wydarzenie na FB (www.facebook.com/events/236013043193693)  i zaprosić min. 10 znajomych
  3. Wypełnić formularz aplikacyjny: www.goo.gl/TeRkR

 

Serdecznie zapraszamy!

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz