Profesjonalny Inwestor – ostatnie miejsca na konferencję!

Ostatnie miejsca na Konferencję Profesjonalny Inwestor!

Już w listopadzie V edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor w Kołobrzegu. Praktyczne aspekty inwestowania w formie warsztatów, ciekawe wykłady oraz panele dyskusyjne to tylko nieliczne atrakcje czekające na uczestników najbliższej konwencji inwestorskiej.

W dniach 18 – 20 listopada odbędzie się kolejna, już V Konferencja„Profesjonalny Inwestor”, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII), największą organizację inwestorską w Polsce zrzeszającą ponad 6000 członków.

„Tym razem w Kołobrzegu spodziewamy się ponad 400 uczestników. Główną ideą przyświecającą organizacji jesiennego spotkania są głosy inwestorów, mówiące o potrzebie stworzenia forum umożliwiającego prowadzenie bezpośredniej dyskusji z innymi uczestnikami rynku” – mówi Jarosław Dominiak, Prezes SII

W odróżnieniu od konferencji WallStreet, jesienna konferencja koncentruje się przede wszystkim na praktycznych aspektach inwestowania na rynku kapitałowym przedłożonych w formie warsztatów wiedzy praktycznej, gdzie każdy inwestor może wybrać interesującą go tematykę. W przeważającej większości wykłady prowadzone będą przez uznanych praktyków.

Podczas tegorocznej Konferencji zaplanowanych jest kilkanaście wykładów oraz warsztatów, dzięki którym uczestnicy m.in. uzyskają odpowiedź na pytanie czy inwestować samodzielne czy stosować trading automatyczny oraz dowiedzą się na co zwrócić uwagę podczas analizy sprawozdania finansowego.W programie nie zabraknie też panelu dyskusyjnego, tym razem paneliści poruszą temat dotyczący perspektyw koniunktury giełdowej w 2012 roku. Swoje uczestnictwo potwierdzili już przedstawiciele instytucji finansowych oraz środowiska inwestorskiego a także liczne grono analityków giełdowych. Gościem specjalnym wydarzenia jest Zenon Komar, autor książki „Sztuka spekulacji” oraz „Sztuka spekulacji po latach”. Ciekawym elementem będą również Targi Akcjonariat, podczas których, inwestorzy dostają możliwość bezpośredniego spotkania z zarządami spółek giełdowych. Praktyczna wiedza o rynku kapitałowym to nie wszystko,Organizator zapewniuczestnikom konferencjimnóstwo ciekawych atrakcji w trakcie imprez wieczornych.

 

Szczegóły i rejestracja:

www.profesjonalnyinwestor.org.pl

 

źródło: informacja prasowa

Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

Dodaj komentarz