Profesjonalny Inwestor 2017, czyli zimowe „dziecko” SII w zupełnie nowej odsłonie.

Dlaczego tegoroczna Konferencja to niepowtarzalna okazja na zdobycie dogłębnej, praktycznej wiedzy na temat inwestowania? Przede wszystkim zmieniona formuła, nadająca prelekcjom formę warsztatów. Każdy uczestnik, po ułożeniu indywidualnego planu szkoleń, będzie brał w nich aktywny udział. Nie ma tu miejsca na niedomówienia lub pominięcia ważnych informacji, a otwarta forma warsztatów pozwala uczestnikom wpływać na stan i kompletność wyniesionej wiedzy. Możliwość wyczerpania tematu oraz samodzielne analizy oparte o treść wykładu, nadają zdobytej wiedzy status zaawansowanej, praktycznej i unikalnej.

Decydując się na zmianę formuły Konferencji chcieliśmy zagwarantować inwestorom możliwość otrzymania w ciągu trzech dni bardzo dużej dawki, co ważne kompleksowej wiedzy od znanych praktyków i autorytetów rynku kapitałowego. Uczestnicy naszej Konferencji otrzymają przy tym możliwość indywidualnego doboru programu szkoleniowego, a wszystkie warsztaty będą oparte o rzeczywiste przykłady z rynków finansowych. Ich zakres tematyczny został dobrany w największej mierze na oczekiwaniach samych inwestorów – praktyków rynku. To wszystko powoduje, że charakter Konferencji jest unikalny, a relacja ceny zawierającej udział w warsztatach, noclegi i wyżywienie, do jakości i zakresu Konferencji niezwykle atrakcyjna i zarazem niespotykana na naszym rynku – mówi Piotr Cieślak, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Konferencja będzie trwała 3 dni, od 1 do 3 grudnia i odbędzie się w Gdańsku, w wysokiej klasy Hotelu Mercure Posejdon zlokalizowanym tuż przy samym morzu, co oznacza, że po dniu obfitym w wiedzę, będzie można zrelaksować się w niezwykle przyjemnym otoczeniu. Całodniowe warsztaty obejmować będą m.in. naukę radzenia sobie z własnymi emocjami w procesie inwestycji, analizę wiarygodności sprawozdań finansowych, naukę samodzielnej oceny atrakcyjności spółki, czy też dowiemy się które formacje analizy techniczne są najskuteczniejsze. Nie zabraknie także warsztatów dla osób aktywnych na rynku Forex. Co niezwykle ważne, wszystkie powyższe tematy będą oparte o autentyczne przypadki. Na naszej Konferencji nie będzie miejsca dla pustej teorii. Z kolei dla miłośników aktywności fizycznej, każdego ranka zaplanowaliśmy wspólny jogging po plaży.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji zapraszamy do zapoznania się z programem. Liczba miejsc w tym wyjątkowym wydarzeniu jest ograniczona, zachęcamy do uczestnictwa. Zapisy na konferencję odbywają się poprzez stronę www.sii.org.pl, zakładka Konferencja Profesjonalny Inwestor.

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***