[Patronat Equity] Posłuchaj znanych Ekspertów Giełdowych

Posłuchaj znanych Ekspertów Giełdowych


Jeśli widzisz potencjał Forexu i chciałbyś zwiększyć wiedzę na ten temat, a dzięki temu poznać techniki inwestycyjne Ekspertów Giełdowych, to zapraszamy na webinar…

Z myślą o wszystkich pasjonatach aktywnego inwestowania na Giełdzie, powstała platforma edukacyjna ProWebinar.pl, która pozwala zrozumieć najważniejsze reguły i zasady związane z Rynkami Finansowymi. Tego wszystkiego można dowiedzieć się bezpośrednio od znanych i cenionych Ekspertów Giełdowych.

Na czym polega projekt?
Projekt Prowebinar.pl łączy osoby poszukujące wiedzy o rynkach finansowych z Ekspertami w tej dziedzinie. Przekazywane doświadczenia i umiejętności odbywają się w formie Webinaru prowadzonego “NA ŻYWO” za pośrednictwem internetu.
Tutaj można znaleźć praktyczną i wartościową wiedzę. Wystarczy usiąść z gorącym kubkiem kawy, w ulubionym fotelu i posłuchać wykładu.

Prezenterzy to znani i cenieni eksperci w swojej dziedzinie, którzy zostali wybrani przez szerokie grono internautów za pomocą otwartej ankiety. Każdy może mieć wpływ na wybór przyszłych Ekspertów, którzy będą występowali w ramach Prowebinar.pl

W tym projekcie gościli już Paweł Danielewicz, dr Dariusz Świerk, Dariusz Bartłomiejczak oraz Arkadiusz Łyjak. Zaplanowano jeszcze wiele wartościowych wykładów, a do tej pory w tych spotkaniach uczestniczyło już 2987 osób.  

Kiedy można zapisać się na kolejny Webinar?
Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 października 2012 roku (poniedziałek) o godz. 20:00. Tym razem zaproszony został Daniel Kostecki,  znany Analityk Techniczny z Domu Maklerskiego X-Trade Brokers, w świecie Internetu znany jako MagicTrader.

Aby wziąć udział się w najbliższym Webinarze?
należy zarejestrować się na poniższej stronie internetowej:

www.prowebinar.pl

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

 

Dodaj komentarz