Relacja z Omaha na Wallstreet w Karpaczu

Konferencja Wallstreet to największa impreza dla inwestorów w Polsce, która odbywa się w dniach 25-27 maja w Karpaczu. Trzy dni zapełnione dziesiątkami wykładów, targi spółek, konkursy, networking oraz szereg dodatkowych atrakcji to coś, co przyciąga tysiące inwestorów w ten piękny zakątek Polski. W tym roku poprowadzimy jeden z wykładów, podczas którego zdamy relację z naszej wyprawy do Omaha w ramach cyklu „Śladami Warrena Buffetta”.

 

Organizator konferencji, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, zaprosiło nas do wzięcia udziału w imprezie i przedstawienia naszej relacji ze spotkania z Warrenem Buffettem.

Dwaj znani blogerzy, Tomasz Jaroszek z bloga Doradca.tv i Przemysław Gerschmann redaktor Equity Magazine lecą podczas długiego weekendu majowego na wyprawę do Omaha – siedziby Berkshire Hathaway spółki należącej do Warrena Buffetta. W dniach 4-5-6 maja odbędzie się tam Walne Zebranie Berkshire Hathaway. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że to walne jest prawdziwym świętem inwestorów indywidualnych, rokrocznie uczestniczy w nim ponad 30 000 inwestorów. W tym roku, prawdopodobnie jako pierwsi inwestorzy w Polsce, wezmą w nim udział także Tomasz Jaroszek i Przemysław Gerschmann.

– czytamy na stronie SII

Nasz wykład pod tytułem „Śladami Warrena Buffetta – relacja ze spotkania z Wyrocznią z Omaha” odbędzie się w drugi dzień konferencji, 26 maja, o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy, pod tym linkiem można znaleźć całą agendę Konferencji Wallstreet.

Zachęcamy do śledzenia wyprawy do Omaha na spotkanie z Warrenem Buffetem – relację z podróży będziemy prowadzić w zamkniętej grupie na facebooku, do której zapraszamy wszystkich zaintersowanych:

Dodaj komentarz