Rozdajemy gadżety z wizyty na walnym u Warrena Buffetta

W maju 2018 w ramach cyklu „Śladami Warrena Buffetta” wzięliśmy udział w walnym zgromadzeniu Berkshire Hathaway. Oprócz obszernej relacji przywieźliśmy stamtąd także kilka unikatowych gadżetów, które rozdajemy w konkursie. Są to kolekcjonerskie przedmioty, które kupić można jedynie w dniu walnego zgromadzenia w Omaha, stad mamy nadzieję, że okażą się cenne dla zwycięzców konkursu.

Koszulki, czapka, książki to niektóre z nagród jakie rozdajemy – więcej w wideo poniżej:

Wszystkie zasady opublikowaliśmy w naszej grupie na facebooku – zapraszamy do dołączenia i do wzięcia udziału. Na odpowiedzi czekamy do piątku 7 września 2018 do północy.

Ten wpis to część cyklu Śladami Warrena Buffetta, w którym próbujemy rozłożyć na czynniki pierwsze wyrocznię z Omaha, analizując jego przeszłość, metody inwestycyjne, książki i historyczne transakcje. Zapraszamy także do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie publikujemy dużo dodatkowych materiałów. 

"Śladami Warrena Buffetta" - przewodnik po świecie inwestowania

Nasza książka jest już gotowa! Dowiesz się z niej jak inwestuje Warren Buffett, które metody uznaje z skuteczne i jaka była jego droga do zbudowanie majątku dzięki giełdzie. Aby napisać tę książkę polecieliśmy do USA na spotkanie z Buffettem, przeczytaliśmy dziesiątki publikacji, wywiadów oraz artykułów. „Śladami Warrena Buffetta” to lektura obowiązkowa dla każdego, kto traktuje inwestowanie na poważnie!

WEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI    

Dodaj komentarz