Konferencja „Ryzykować trzeba umieć”

Konferencja „Ryzykować trzeba umieć”

W czwartek 15 listopada 2012 roku, w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbędzie się konferencja „Ryzykować trzeba umieć” organizowana przez Dom Maklerski X-Trade Brokers.

Ideą konferencji jest przybliżenie inwestorom kwestii ryzyka towarzyszącemu inwestycjom na rynku kapitałowym i jego wpływu na efektywność inwestycji i osiągane rezultaty. W trakcie konferencji „Ryzykować trzeba umieć” będzie można spotkać się i dyskutować z wybitnymi ekspertami rynku kapitałowego i doświadczonymi inwestorami.

 

Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegóły i rejestracja: www.xtb.pl/ryzykowac-trzeba-umiec-konferencja

***Equity Magazine jest patronem medialnym tej konferencji***

Konferencja jest częścią nowej kampanii XTB „Ryzykować trzeba umieć”, której jednym z podstawowych celów będzie uświadamianie inwestorów i wszystkich osób zainteresowanych rynkami finansowymi, jak ogromne znaczenie ma zrozumienie ryzyka, jakie towarzyszy inwestowaniu.

Kampania ma być protestem XTB przeciwko komunikacji brokerów, którzy obiecują szybkie i duże zyski na Forexie, możliwe do osiągnięcia po przeczytaniu e-booka czy wzięciu udziału w godzinnym szkoleniu on-line. Inwestowanie na rynku kapitałowym nieodłącznie wiąże się z ryzykiem – gdy ryzyko rośnie, szansa na zyski jest większa, ale powstaje także możliwość strat.

Poniżej jeden ze spotów reklamujących tą  kampanię:

 

Dodaj komentarz