Skuteczne inwestowanie na giełdzie: całodniowa konferencja on-line (kupon rabatowy)

Prawdopodobnie każdy doświadczony inwestor zgodzi się z twierdzeniem, że kluczem do sukcesu w inwestowaniu jest znalezienie odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania i konsekwentne się jej trzymanie.

Coś co brzmi dość banalnie, w rzeczywistości wcale takie nie jest. Ogromna ilość technik inwestowania, czy instrumentów bardzo utrudnia to zadanie. Typowe pytania, jakie zadaje sobie w takiej sytuacji większość inwestorów to:

– Jak znaleźć właściwe podejście do skutecznego inwestowania na giełdzie?

– Która strategia jest właściwa dla mnie?

– Czy analiza fundamentalna jest lepsza od analizy technicznej?

– Jak przekuć teorię w praktykę i zacząć zarabiać pieniądze na rynku?

Jako inwestor, możesz ułatwić sobie znalezienie odpowiedzi na powyższe pytania, uczestnicząc
w całodniowej konferencji on-line „Internetowy Dzień Inwestowania 2014”.

„Internetowy Dzień Inwestowania 2014” ma służyć pokazaniu różnych podejść do analizowania rynku i inwestowania, dostosowanych do realiów polskich inwestorów. – mówi Paweł Biedrzycki
(StrefaInwestorow.pl) główny organizator całodniowej, wyłącznie internetowej, konferencji o inwestowaniu.

Jeden dzień, wiele podejść do inwestowania

„Internetowy Dzień Inwestowania 2014” odbędzie się w sobotę, 26 kwietnia 2014 r. Wykłady poprowadzi 6 prelegentów. Będą to praktycy inwestowania i doświadczeni analitycy. Wśród nich znaleźli się również redaktorzy Equity Magazine.

Wszyscy uczestnicy konferencji oprócz możliwości uczestnictwa na żywo przez internet, otrzymają także 30-dniowy dostęp do nagrań wykładów.

Sprawdź ofertę i zarejestruj się na
Internetowy Dzień Inwestowania

To jedno z niewielu wydarzeń, w trakcie, których możesz poznać spojrzenie na rynek i strategie doświadczonych inwestorów i analityków. Zarówno tych, którzy handlują w krótkiej ramie czasowej i wykorzystują techniki analizy technicznej, jak i inwestorów długoterminowych,
którzy stosują analizę fundamentalną. Każdy z prowadzących będzie mówić o strategiach inwestowania dostosowanych do warunków i możliwości polskich inwestorów.

Zniżka dla czytelników Equity Magazine

Czytelnicy Equity Magazine mogą wziąć udział w konferencji on-line w atrakcyjnej cenie. W tym celu trzeba skorzystać z kuponu rabatowego: idiem14p84.

Uczestniczyć w konferencji on-line można z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu.

Do 16 kwietnia 2014 r. obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa, dlatego warto już teraz sprawdzić program konferencji on-line i skorzystać z atrakcyjnej zniżki:

Sprawdź ofertę i zarejestruj się na
Internetowy Dzień Inwestowania

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Komentarze

Dodaj komentarz