Skuteczny Inwestor 2013: psychologia to 90% sukcesu

W dniach 19 i 20 października 2013 r., w Warszawie,  w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A., dawnej siedzibie GPW odbyła się konferencja Skuteczny Inwestor 2013. W jej trackie uczestnicy mogli wysłuchać wykładów na temat budowy odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania, nauki konsekwencji i dyscypliny oraz unikania psychologicznych pułapek w inwestowaniu na giełdzie. Ponadto poruszone zostały tematy, dotyczące odpowiedniego stawiania zleceń obronnych, czy określenia trendu na rynku przy wykorzystywaniu wiedzy o psychologii tłumu.

Wykłady o praktycznych aspektach inwestowania poprowadzili inwestorzy, analitycy i uznani eksperci rynkowi: Grzegorz Zalewski, Paweł Szczepanik, prof. Piotr Zielonka, Wim Lievens, Paweł Biedrzycki (organizator konferencji) oraz gość specjalny dr Raimund Schriek.

„W czasie swoich wykładów dr Raimund Schriek pokazał jak wykorzystać osiągnięcia współczesnej psychologii w budowie odpowiedniej dla swojej osobowości strategii inwestowania. Całodniowe seminarium zostało bardzo dobrze odebrane przez polskich inwestorów, o czym najlepiej świadczyły pojawiające się w czasie wykładów pytania i gorące dyskusje kuluarowe.” – mówi Paweł Biedrzycki, główny organizator konferencji.

Konferencja została zorganizowana przez serwis StrefaInwestorow.pl we współpracy z firmami: WH Selfinvest, Szkolenia z Inwestycji Giełdowych i Wydawnictwo Linia. Wydarzeniu patronowały Equity Magazine i Bankier.pl. Kolejna konferencja Skuteczny Inwestor odbędzie się za rok.

Więcej informacji na temat tegorocznej konferencji znaleźć można pod adresem: SkutecznyInwestor.pl

 

***Equity Magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz