Praktyczna konferencja dla inwestorów

Budowa odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania, nauka konsekwencji i dyscypliny, odpowiednie stawianie zleceń obronnych, czy określenie trendu na rynku – wszystko to praktyczne aspekty inwestowana, które zostaną poruszone w czasie konferencji Skuteczny Inwestor 2013. Odbędzie się ona w dniach 19 i 20 października 2013, w Warszawie w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A., dawnej siedzibie GPW.

 

Wykłady, które po raz pierwszy w historii konferencji, potrwają dwa dni, poprowadzą inwestorzy, analitycy i uznani eksperci rynkowi. Będą to Grzegorz Zalewski, Paweł Szczepanik, dr hab. Piotr Zielonka, Wim Lievens, Paweł Biedrzycki (organizator konferencji) oraz gość specjalny dr Raimund Schriek.

 

„Szczególnie cieszymy się z tego, że wykłady na konferencji poprowadzi dr Raimund Schriek. Jest to światowej klasy ekspert z zakresu inwestowania i finansów behawioralnych, który pracuje dla wiodących europejskich banków i instytucji rynkowych (w tym np. dla niemieckiej giełdy, na której jest 8-9 mln inwestorów). W czasie swojego całodniowego seminarium, zatytułowanego „Idealny dzień tradera” dr Raimund Schriek pokaże jak wykorzystać osiągnięcia współczesnej nauki do wypracowania odpowiedniej strategii inwestowania, konsekwencji i właściwych nawyków, co w ostateczności ma pozwolić nam odnieść sukces na giełdzie. To nowe podejście do skutecznego inwestowania, o którym w Polsce jak dotąd można było niewiele usłyszeć.” – mówi Paweł Biedrzycki, główny organizator konferencji.

 

W trakcie pozostałych wykładów poruszone zostaną takie zagadnienia jak: psychologia tłumu na giełdzie, pułapki i ograniczenia, na jakie jesteśmy narażeni w czasie inwestowania, a także co możemy zrobić, aby przygotować się do wyzwań, które stoją na drodze do naszych zysków oraz co jest istotne w budowaniu strategii inwestycyjnej dopasowanej do osobowości i sytuacji inwestora.

 

Do uczestnictwa konferencji Skuteczny Inwestor 2013 zapraszamy osoby, które przede wszystkim chcą być w pełni świadome tego, co dzieje się w głowach inwestorów i na całym rynku, i dzięki temu lepiej inwestować swoje pieniądze. Do 30 września 2013 obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa, dlatego zapraszamy do sprawdzenia programu konferencji i rejestracji (liczba miejsc na konferencji jest ograniczona).

 

Więcej informacji pod adresem: http://SkutecznyInwestor.pl

Dodaj komentarz