„Śladami Warrena Buffetta” – wystartowała sprzedaż naszej książki!

Po roku pracy nasza książka jest już gotowa! „Śladami Warrena Buffetta” to unikatowa publikacja o najlepszym inwestorze wszech czasów napisana z perspektywy dwóch autorów-pasjonatów. Ta książka to daleko więcej niż tylko odpowiedź na pytanie kim jest Warren Buffett oraz  jak i w co inwestuje.

Jak zapewne wiesz z naszych wcześniejszych publikacji, już w 2018 roku wystartowaliśmy z cyklem edukacyjnym „Śladami Warrena Buffetta”. Wraz z Tomkiem Jaroszkiem z Doradca.tv opublikowaliśmy wiele artykułów edukacyjnych na temat inwestowania oraz tego kim jest Warren Buffett. Stworzyliśmy grupę na facebooku która liczy sobie już ponad sześć tysięcy członków, gdzie codziennie trwają nowe dyskusje na temat inwestowania. Kulminacyjnym punktem projektu była nasza wyprawa do Omaha, gdzie na żywo słuchaliśmy takich osób jak Warren Buffett, Bill Gates czy Charlie Munger. Przewieźliśmy stamtąd wiele ciekawych informacji, z którymi dzielimy się na bieżąco w internecie.

Wejdź na stronę książki

Książka, którą wspólnie napisaliśmy, jest zwieńczeniem całego projektu edukacyjnego. „Śladami Warrena Buffetta” to ponad 300 stron ciekawych historii z życia Buffetta, relacja z największego walnego zgromadzenia akcjonariuszy na świecie i rozbudowana analiza metod inwestycyjnych Warrena Buffetta i jego mentorów. Można się z niej dowiedzieć jak inwestuje Warren Buffett, oraz jak robili to jego mentorzy: Ben Graham, Philip Fisher i Charlie Munger. Całość podzielona jest tematycznie na 5 rozdziałów,  w środku znajduje się ponad 50 zdjęć, które zrobiliśmy w Omaha, rodzinnym mieście Buffetta.

Książka jest wydawana metodą self publishingu. Oznacza to że wszystko od jej napisania,  przez skład i korektę, po druk i dystrybucję organizujemy i finansujemy sami. Nie korzystamy z pomocy innych wydawnictw, a książka nie zawiera płatnych patronatów ani treści sponsorowanych. To projekt od inwestorów dla inwestorów, a jego celem jest edukacja i szerzenie wiedzy na temat giełdy. Co więcej, każda sprzedana książka to ufundowany jeden posiłek dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Wspieramy swoją książką akcję Pajacyk i podzielimy się częścią zarobionych pieniędzy. 

 

 

Książka „Śladami Warrena Buffetta”jest napisana z perspektywy polskiego inwestora. Idealnie nadaje się do lektury dla osób, które zaczynają swoją przygodę w świecie inwestycji. Wszyscy pasjonaci Warrena Buffetta oraz inwestujący w wartość na pewno znajdą w niej wiele interesujących treści.

Uwaga – do 16. października trwa przedsprzedaż dzięki której książka jest dostępna o 20 złotych taniej. Warunki, szczegółowy opis, oraz formularz zakupowy można znaleźć po kliknięciu w poniższy link:

Wejdź na stronę książki

Możesz także obejrzeć wideo, które na temat naszego wyjazdu i samej książki nagrał Tomek:

 

 

 

Dodaj komentarz