Spotkajmy się na konferencji edukacyjnej „Inwestowanie długoterminowe na GPW”

Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Rzeszów – to w tych miastach tej jesieni odbędzie się cykl spotkań z inwestorami indywidualnymi, dotyczący inwestowania długoterminowego. Organizuje je Giełda Papierów Wartościowych we współpracy z PKN ORLEN, jako Głównym Partnerem wydarzenia. Impreza jest dedykowana początkującym i średniozaawansowanym inwestorom giełdowym.

Konferencje odbędą się w czterech lokalizacjach w następujących terminach:
30.10, Warszawa
6.11, Gdańsk
14.11, Wrocław
20.11, Rzeszów

Program najbliższego wydarzenia z tego cyklu, czyli  30.10. w Warszawie (link do zapisów) można podzielić na 3 części:

Pierwsza część to debata z udziałem rynkowych ekspertów. Jej temat to „Jak zachęcić inwestorów indywidualnych do czynnego udziału w rynku kapitałowym? Czy programy lojalnościowe są dobrym kierunkiem?”  W tym panelu swój udział zapowiedzieli:
– Emil Łobodziński, Doradca Inwestycyjny, CFA, BM PKO BP
– Michał Kobza, Dyrektor Działu Rozwoju Rynku, GPW
– Iwona Waksmundzka-Olejniczak, Dyrektor Wykonawczy ds. Strategii i Relacji Inwestorskich, PKN ORLEN
– Michał Masłowski, Wiceprezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych
– prof. Krzysztof Jajuga, Prezes Zarządu CFA Society Poland
– oraz Przemysław Barankiewicz, Wiceprezes CFA Society Poland, w roli moderatora.

To dobra wiadomość, że przedstawiciele rynku chcą rozmawiać o tym jak zachęcić inwestorów indywidualnych do aktywności na giełdzie, a zwłaszcza w ujęciu długoterminowym. Sam chętnie wysłucham tej debaty.

Druga część to prezentacja, którą wygłoszę wraz z Tomkiem Jaroszkiem. Będziemy mówić o tym jak efektywnie inwestować na polskiej giełdzie w ujęciu długoterminowym. Do tematu podejdziemy bardzo praktycznie i z punktu widzenia inwestorów, którymi sami jesteśmy. Obiecujemy, że będzie ciekawie 🙂

Trzecia część to networking, czyli spotkanie w kuluarach i możliwość porozmawiania na różne tematy z panelistami i uczestnikami konferencji. To bardzo niedoceniana część eventów tego typu, podczas gdy zawsze warto zostać i posłuchać o czym rozmawia się w kuluarach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba zarejestrować się na stronie organizatorów.

Zachęcamy, aby to zrobić jak najszybciej, by zapewnić sobie miejsce!

Przemek Gerschmann

 

PS: Pamiętam z własnego doświadczenia, że gdy mieszkałem poza Warszawą to brakowało mi podobnych wydarzeń w moim mieście. Zawsze wiele działo się w stolicy, a rzadko poza nią. Dlatego warto docenić, że Giełda wraz z Orlenem organizują tę konferencję także w 3 innych miastach i wziąć w niej udział. Możliwe, że dzięki temu jeszcze więcej będzie się działo poza Warszawą (link do zapisów).

 

 

Komentarze

  1. Pingback: Praktycznie o inwestowaniu – nowy cykl edukacyjny Orlenu - Equity Magazine

Dodaj komentarz