Spotkanie „Zarządzanie ryzykiem a funkcja audytu wewnętrznego”

 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu „Zarządzanie Ryzykiem a Funkcje Audytu Wewnętrznego” , które odbędzie się  w dniach 23-24 kwietnia 2014 r. w warszawskim hotelu Sheraton.

Spotkanie „Zarządzanie ryzykiem a funkcja Audytu wewnętrznego”, które odbędzie się 23-24 kwietnia w warszawskim Sheratonie, jak sama nazwa wskazuje będzie w całości  poświęcone dwóm zagadnieniom: Audytowi Wewnętrznemu oraz Zarządzaniu Ryzykiem. Oba te obszary, nie zależnie od tego czy funkcjonują w ramach jednego działu czy są odrębnymi departamentami, są ze sobą  powiązane i odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizacji. Spotkanie ma na celu zrzeszenie praktyków z rodzimego rynku, którzy bez presji czasu oraz obowiązków służbowych w kameralnym gronie mogą podzielić się swoim doświadczeniem jaki i dotychczasową praktyką. Zasadność samego spotkania, oraz dobór prelekcji poparte jest licznymi rozmowami z ponad 100 praktyków. Aktywny udział w spotkaniu z pewnością będzie dla Państwa biznesową inspiracją w codziennej pracy.

Do zobaczenia na spotkaniu – Aleksander Hakobyan

 

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dokładne informacje na temat programu spotkania proszę wysłać zapytanie na adres: aleksander.hakobyan@bmspolska.pl lub zadzwonić pod numer 22 412 50 62

 

***Equity Magazine jest partnerem medialnym tego wydarzenia***

Dodaj komentarz