Stock Wars 2013

 

W dobie kryzysu inwestorzy w celu zdywersyfikowania swoich portfeli, coraz częściej nie ograniczają się do akcji, obligacji, nieruchomości czy funduszy. Popularność zyskują tzw. inwestycje alternatywne.

 

Inwestycje alternatywne obejmują zakup kamieni szlachetnych, złota i innych kruszców, monet, dzieł sztuki, alkoholi itd. Wbrew obiegowym opiniom, są one dostępne nie tylko dla inwestorów z zasobnym portfelem. Obraz Picassa czy Kossaka faktycznie może kosztować grube miliony, ale obecnie na rynku częstokroć udaje się kupić dzieło znanego artysty w przystępnej cenie, które w długim okresie może znacznie zyskać na wartości. Jak inwestować alternatywnie i odnieść sukces ?

 

Na to pytanie odpowiedzi szukają studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – członkowie międzynarodowej organizacji AIESEC przygotowując, już po raz czwarty, konferencję o nazwie „Stock Wars”. Projekt ten jest przedsięwzięciem cyklicznym, w którym uczestniczą studenci z całego kraju. Konferencja ma na celu umożliwienie młodym ludziom poszerzenia wiedzy z zakresu inwestycji, szczególnie na rynkach kapitałowych.

 

Tematem tegorocznej edycji będą: „Inwestycje alternatywne. Zarabiaj w czasie hossy i bessy.

 

3-dniowa konferencja, która odbędzie się w dniach 15-17.03.2013 w podwarszawskim hotelu**** Folwark Klepisko, jest połączeniem szkoleń, wykładów oraz paneli dyskusyjnych. Młodzi ludzie pragnący pogłębić swoją wiedzę dotyczącą rynków kapitałowych, będą mieli okazję uczyć się od najlepszych: ekspertów z instytucji finansowych związanych z inwestycjami w wino, whiskey, samochody kolekcjonerskie oraz specjalistów z cenionych Domów Maklerskich zapewniających bardzo wysoki poziom merytoryczny konferencji. Jednym z gości będzie Steve Ward, były dyrektor generalny firmy Lenovo, obecnie związany z E Ink, E2open i Carpenter Technology.
Po szczegółowe informacje zapraszamy na  stronę internetową: www.stockwars.eu

 

***Equity Magazine jest partonem medialnym tego wydarzenia***

 

Dodaj komentarz