StockWatch.pl i Equity Magazine rozpoczynają strategiczną współpracę


Miło nam poinformować, że wraz z początkiem lutego nawiązaliśmy bliską współpracę z portalem StockWatch.pl. Jej celem będzie dostarczanie najwyższej jakości treści użytkownikom obu portali.

Odbiorcami Equity Magazine oraz StockWatch.pl są aktywni inwestorzy giełdowi oraz osoby zainteresowane rynkiem kapitałowym, finansami i biznesem. Oba portale są jednymi z największych w Polsce dostawców profesjonalnej treści w tej tematyce. Equity Magazine subskrybuje ponad 30 tysięcy osób, które pobierają wydanie magazynu w formie online. Magazyn istnieje od blisko dwóch lat, a znaczną część swojego sukcesu zawdzięcza współpracy z niezależnymi blogerami oraz ekspertami, którzy na łamach magazynu publikują  praktyczne oraz niezależne treści.

„Mamy ponad 36 000 zarejestrowanych użytkowników, co czyni nas największym forum giełdowym w Polsce. Ponadto miesięcznie odwiedza nas ponad 100 000 unikatowych użytkowników. W ostatnim czasie widzimy szybki przyrost liczby odbiorców, szczególnie w stosunkowo młodej części serwisu – codziennych wiadomościach giełdowych. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy grono inwestorów korzystających z naszych usług będzie dalej rosnąć.” – komentuje Kamil Gemra, menedżer ds. rozwoju StockWatch.pl

„Odbiorcami naszych treści jest podobna grupa osób, stąd liczymy na efekt synergii, na którym zyskają nie tylko oba portale, ale i użytkownicy.” – zapewnia Przemysław Gerschmann, redaktor naczelny Equity Magazine. „Liczba naszych czytelników stale rośnie, otrzymujemy bardzo pozytywny feedback, co dowodzi tego że polskim inwestorom potrzebny jest magazyn publikujący profesjonalne i często bardzo zaawansowane treści ze świata finansów”.

„Czujemy podobną potrzebę zmieniania świata na lepsze co wydawca Equity Magazine. Założyliśmy StockWatch.pl kilka lat temu, bo mieliśmy dość beznamiętnych wpisów analityków nie rozumiejących inwestorów, oraz bluzgów na forach wyrażających bezsilność i frustrację drobnych akcjonariuszy. Nasz sukces potwierdza, że trafiliśmy w dziesiątkę z naszą formułą. Teraz idziemy dalej, dla najbardziej aktywnych odbiorców, wymagających i chcących się ciągle rozwijać, będziemy przygotowywać wraz z Equity Magazine nowe projekty i inicjatywy wspierające środowisko inwestorskie. Nie zapominamy przy tym o początkujących, którzy zawsze znajdą u nas przydatne treści, skuteczne narzędzia i pomocną dłoń.” – podsumowuje Marcin Przasnyski, wydawca StockWatch.pl


Mamy nadzieję że nasza współpraca przyczyni się do dalszego rozwoju obu portali, a najbardziej skorzystają na tym nasi odwiedzający i Czytelnicy.

Redakcja Equity Magazine

Dodaj komentarz