XX FINAŁ – pomóż licytując książkę

 

Dlaczego podczas aukcji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy warto zlicytować książkę Marka Marcinowskiego „Sukces na giełdzie. Tajniki i wskazówki największych polskich ekspertów giełdowych”? Powody są trzy.
 
Po pierwsze – jest to niesamowita skarbnica wiedzy, w której 16 doświadczonych praktyków rynku dzieli się swoim obyciem z giełdą. Praktyczną wiedzą na najwyższym poziomie. Robią to jednak w sposób niezwykle przystępny – zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem, jak i tych, którzy są już wytrawnymi graczami. Co więcej – książka ta inspiruje. Nie podaje ona gotowej recepty na sukces, ale dostarcza wielu cennych i różnorodnych wskazówek, które skłaniają czytelnika do wykreowania własnego przepisu.
 
Po drugie – egzemplarz wystawiony do licytacji jest bezdyskusyjnie wyjątkowy. Stanowi o tym unikatowy zbiór autografów, którym został on opatrzony – poczynając od rękopisu amerykańskiego guru giełdowego Joe DiNapolego, poprzez podpis Zenona Komara i niemalże wszystkich giełdowych ekspertów współpracujących z autorem, znajdziemy tam także autografy analityków Wojciecha Białka i Marka Rogalskiego, redakcji Equity Magazine oraz samego Marka Marcinowskiego.
 
Ostatni powód jest jednak najważniejszy – jest to cel licytacji, czyli zebranie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
 
Bardzo gorąco zachęcamy więc, aby poprzez udział w aukcji każdy z Was dołożył swoją małą cegiełkę do tego realizacji tego szczytnego przedsięwzięcia. Dajcie się ponieść magii Świąt i pokażcie co to znaczy hojność dla wcześniaków!

 

Link do aukcji

 
 

Komentarze

Dodaj komentarz