Youth to Business Forum 2014

18.12.2013

Już 9 stycznia 2014r. Centrum Nauki Kopernik zamieni się w platformę dialogu pomiędzy młodzieżą z ogromnym potencjałem, a specjalistami ze świata biznesu. Youth to Business Forum to prestiżowy projekt organizacji AIESEC, który od lat odnosi sukcesy na całym świecie. Jest połączeniem konferencji, dyskusji panelowych, specjalistycznych szkoleń i spotkań networkingowych. Uczestnicy Forum, wraz z zaproszonymi gośćmi, wspólnie zdefiniują działania, które pomogą im odważnie wkroczyć w świat biznesu. Sprawdzą jakie kompetencje decydują o sukcesie zawodowym i czy szkoły wyższe uczą jak być przedsiębiorczym.

Y2BF to niepowtarzalna okazja by czerpać z wiedzy i doświadczenia ekspertów. W tym roku swoją obecność potwierdziła już Zuzanna Lewandowska – współzałożycielka i wiceprezes The Kings Foundation, Ewa Paga – fundatorka i Prezes Zarządu Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi, Maciej Noga – współzałożyciel i członek zarządu Grupy Pracuj, Małgorzata Zaleska – członek zarządu NBP i Ewa Kończal – dyrektor fundacji Ashoka na region CEE.

 

Więcej informacji i link do aplikacji:

 www.facebook.com/PolandY2BF

lub na stronie internetowej y2bpoland.pl

 

Międzynarodowe stowarzyszenie AIESEC, założone w 1948 roku, jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez  studentów. Działa w 124 krajach i zrzesza około 110 000 członków. Misją AIESEC jest pozytywny wpływ na otaczające środowisko poprzez globalny program rozwoju młodych liderów. Co roku dzięki AIESEC ponad 2000 osób zdobywa międzynarodowe doświadczenie zawodowe i kulturowe w trakcie praktyk zagranicznych i w ramach wolontariatu. W Polsce AIESEC istnieje na 35 wyższych uczelniach i skupia około 1500 studentów.

***Equity Magazine jest patronem tego wydarzenia***

Komentarze

Dodaj komentarz