Youth to Business Forum – po raz pierwszy w Polsce

Youth to Business Forum to prestiżowy projekt organizacji studenckiej AIESEC, będący połączeniem konferencji i dyskusji panelowych ze specjalistycznymi szkoleniami i spotkaniami networkingowymi, skierowany do grupy najlepszych studentów z całej Polski.

Celem wydarzenia jest zbudowanie dialogu między młodzieżą z ogromnym potencjałem, a specjalistami ze świata biznesu, możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i wiedzy na forum i dostosowywanie własnych kwalifikacji do zapotrzebowania zmiennego rynku.

Tematyka konferencji skoncentrowana będzie wokół trendów wpływających na ekonomię i społeczeństwo, efektywnego kierowania zespołem, innowacji, edukacji biznesowej, kwestii prawnych i gospodarczych.

Swój głos będą mogli zabrać przedstawiciele partnerów wydarzenia oraz środowisk akademickich. Dwudniowe warsztaty mają stać się nie tylko połączeniem między studentami a biznesem, ale także miejscem tworzenia i wspierania nowych tendencji w najważniejszych dziedzinach gospodarki, dającym studentom możliwość wniesienia własnego wkładu w budowanie przyszłości i bycia częścią globalnych przemian.

Powstanie Youth to Business Forum możliwe jest dzięki pracy i zaangażowaniu członków AIESEC, największej organizacji studenckiej na świecie, zrzeszającej ponad 60 000 studentów w 110 krajach na ponad 2100 uniwersytetach. Szeroka sieć kontaktów umożliwia korzystanie z doświadczenia państw takich jak Indie, Brazylia i Egipt oraz wiele innych, w których projekt odnosi duże sukcesy, zarówno wśród studentów, jak też firm. Dzięki wsparciu udzielanemu przez partnerów wydarzenia już 30-31 marca 2012 roku Forum odbędzie się po raz pierwsze w Polsce.

Dodaj komentarz