Nowe wydanie książki „Zbij Fortunę na Dywidendach”

Po wzbogaceniu o komentarze aktualizujące, na polski rynek powraca książka „Zbij Fortunę na Dywidendach”. To jedna z najciekawszych i najpraktyczniejszych pozycji na temat inwestowania dywidendowego. Jej autorem jest Marc Lichtenfeld, główny strateg i ekonomista The Oxford Club, doświadczony inwestor długoterminowy, skupiający się na amerykańskim rynku i dywidendowych spółkach. Czy warto ją przeczytać?

 

Zdecydowanie tak, są trzy powody, dla których warto siegnąć po książkę „Zbij Fortunę na Dywidendach”:

1. Kompleksowe przedstawienie tematyki inwestowania dywidendowego.

Każda dobra książka o inwestowaniu musi zawierać zarówno konkretną wiedze merytoryczną jak i część miękką, gdzie jest mowa o życiowym podejściu do inwestowania i psychologii. Bez tej drugiej części książka staje się podręcznikiem do finansów i mało kto przez nią przebrnie ze zrozumieniem. Natomiast książka, w której brakuje merytoryki zamienia się w kołczingowe opowieści motywujące bez żadnych konkretów. Autorowi „Zbij Fortunę na Dywidendach” udało się idealnie znaleźć balans i wyważyć wiedzę ze storytelingiem, z przewagą tego pierwszego. Dzięki temu tę lekturę doskonale przyswoją zarówno zupełnie początkujący, jak i w zaawansowane osoby, szukające uzupełnienia i usystematyzowania wiedzy.

2. Komentarze aktualizujące i wprowadzające polskie spojrzenie

Do książki zostało dodane przez kilkadziesiąt komentarzy. Chcieliśmy aby książka była aktualna w 2021 roku oraz uwzględniała polską specyfikę rynku. Zatem tam gdzie autor pisze o amerykańskich ulgach podatkowych, my wyjaśniamy czy może z nich skorzystać inwestor spoza USA i jakie mamy w Polsce. Gdy autor stawia tezę inwestycyjną, my sprawdzamy czy faktycznie się ona sprawdziła w kilka lat po pierwszym wydaniu tej książki. Tym samym czytelnik dostaje dodatkowe potwierdzenie czy teorie inwestycyjne autora się sprawdziły.

3. Promocyjna cena

Koszt książki to 59 złotych, czyli znacznie mniej niż kwoty za jakie stare, używane wydanie było wystawiane na allegro i olx. Dodatkowo w okresie przedsprzedaży wysyłka jest darmowa, a to kolejne oszczędności. Dla osób wolących czytać ebooki jest stworzony pakiet cyfrowy, zawierający 3 formaty (epub, mobi i pdf) oraz audiobooka.

Jest jeszcze coś: do książki został stworzony kurs inwestowania dywidendowego. Jego celem jest szybki start dla każdego, kto po jej lekturze chce od razu przejść do budowania portfela inwestycyjnego. Zawiera wszelkie potrzebne informacje od wyboru rachunku maklerskiego i rodzaju konta, po warunków panujących na giełdach w Polsce, USA, Europie i Azji. Dzięki niemu w pełni można wykorzystać wiedze z książki w praktyce, oraz bez zwłoki zacząć budować własny portfel inwestycyjny.

Książka ma twardą oprawę i 255 stron. Przedsprzedaż trwa do 30 września 2021 roku.

Wszelkie szczegóły są dostępne na stronie: milionkrokow.com

Dodaj komentarz